1500TL kablosuz kulaklık tavsiyesi

Bütçe
1500
Ben kablosuz olanın linkini attım ifade ettiğiniz gibi. Jacklı olanını ben kullanıyorum hocam. Bluetooth'la telefonla kullanabilirsiniz attığım linktekini.

Aa süper hocam teşekkür ederim tekrardan. Bu arada Bluetooth bağlantısında gecikme oluyor mu bilginiz var mı? Yani telefondan oyun içinde kullanılabilir mi?

Aa süper hocam teşekkür ederim tekrardan. Bu arada Bluetooth bağlantısında gecikme oluyor mu bilginiz var mı? Yani telefondan oyun içinde kullanılabilir mi?
Ben kullanmadım fakat kulaklık alacağım zaman epey araştırıp denemiştim hoşuma gitmişti teknik özellikleri. 2k para söz konusu epey video izleyip sipariş edin inceleme vs hocam

Ben kullanmadım fakat kulaklık alacağım zaman epey araştırıp denemiştim hoşuma gitmişti teknik özellikleri. 2K para söz konusu epey video izleyip sipariş edin inceleme vs hocam.

Hocam kulaklık hoşuma gitti. Pek Türkçe kaynak yok ama büyük ihtimal tercihim bu olacak teşekkür ederim ilginiz için umarım Bluetooth bağlantısında da gecikme yoktur biraz bakıp sipariş geçeceğim çok teşekkürler tekrardan.

Bildiğim kadarıyla Blackshark V2 Pro modelinde Bluetooth bulunmuyor. Bu konuda hiç araştırma yapmadığım için Bluetooth özelliğine sahip kulaklıklar hakkında bir bilgim yok. Sadece Arctis 9'da bu özelliğin var olduğunu biliyorum fakat bu kulaklıkta bütçenizi fazlasıyla aşıyor.

Arkadaşlar merhaba, 1500TL bandında kablosuz kulaklık arıyorum. Şu an Akakçe'den gördüğüm kadarıyla birkaç kulaklık indirime girmiş. Benim almayı düşündüğüm kulaklık.

Burada 1500 TL bandında başka kulaklıklar da var. Var mı 100TL 200TL fazla var bunu al hak eder parasını dediğiniz. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.
Bu ürün bu parayı hak ediyor mu?
Ek olarak eğer ki derseniz bu kulaklıklara bu paralar verilmez 2500TL'ye çok çok iyisini al ömürlük olsun o zaman 2000-2500 fiyat bandına da çıkabilirim.

G435 en mantıklı karar olur.

Tabiki yardımcı oldunuz tekrardan sağolun iyi forumlar diliyorum.
Bluetooth yok bu kulaklıkta. Ses kalitesi güzel ve bas ağırlıklı bir kulaklık müzik dinliyorsanız daha da hoşunuza gidecektir. Oldukça hafif bir kulaklık. Ancak telefona jack giriş ile bağlanabilirsiniz. Mikrofonu çok kaliteli değil kablosuz olduğundan mı bilmiyorum dışarıdan ses almıyor, gürültü engellemesi mevcut belki o yüzden sesiniz biraz robotik gidiyor karşıya.

Bildiğim kadarıyla blackshark V2 Pro modelinde Bluetooth bulunmuyor. Bu konuda hiç araştırma yapmadığım için Bluetooth özelliğine sahip kulaklıklar hakkında bir bilgim yok. Sadece Arctis 9'da bu özelliğin var olduğunu biliyorum fakat bu kulaklıkta bütçenizi fazlasıyla aşıyor.

Bütçe çok da önemli değil aslında almışken problem yaşamayacağım bir kulaklık almak istiyorum sadece daha önce 400lira civarı kulaklıklar kullandım ama hepsini değiştirdim bir daha kulaklık değiştirmek istemiyorum açıkçası.
G435 en mantıklı karar olur.

G435 çok basit bir kulaklık gibi görünüyor pek içime sinmedi açıkçası.
Bluetooth yok bu kulaklıkta. Ses kalitesi güzel ve bas ağırlıklı bir kulaklık müzik dinliyorsanız daha da hoşunuza gidecektir. Oldukça hafif bir kulaklık. Ancak telefona jack giriş ile bağlanabilirsiniz. Mikrofonu çok kaliteli değil kablosuz olduğundan mı bilmiyorum dışarıdan ses almıyor, gürültü engellemesi mevcut belki o yüzden sesiniz biraz robotik gidiyor karşıya.
Müzik dinliyorum. Telefondan video ve film de izliyorum. Telefona da kablosuz olarak bağlanabilmem güzel olur tabi. V2 pro ve arctis 9 arasındayım şuan
Bu fiyat iyi mi bu kulaklık için yoksa düşer mi?

Son düzenleme:
Bütçe çok da önemli değil aslında almışken problem yaşamayacağım bir kulaklık almak istiyorum sadece daha önce 400lira civarı kulaklıklar kullandım ama hepsini değiştirdim bir daha kulaklık değiştirmek istemiyorum açıkçası.

G435 çok basit bir kulaklık gibi görünüyor pek içime sinmedi açıkçası.

Müzik dinliyorum. Telefondan video ve film de izliyorum. Telefona da kablosuz olarak bağlanabilmem güzel olur tabi. V2 pro ve arctis 9 arasındayım şuan
Bu fiyat iyi mi bu kulaklık için yoksa düşer mi?
Pek fazla düşmüyor, bildiğim kadarıyla. Ancak firmaya kalmış nadiren indirim yapar fiyatı düşebilir. Nedense bu marka hep piyasanın üstünde pahalıya satıyor.
İtopya'da G PRO X Wireless 2.000 TL bandında ona da bakabilirsiniz ancak o da V2 PRO gibi telefondan jack ile bağlanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı