1500TL Kasa ve sıvı soğutucu önerisi

YagizCN

Centipat
Arkadaşlar açtığım önceki konuda kasamın çok ısındığını söylemiştim. Bunu çözmek için şimdilik kapağı açık bırakıyorum fakat virüsten sonrasına yönelik olarak sizden iyi kasa ve soğutucu tavsiyesi istiyorum. Kasa için maksimum 1500 TL civarında para verebilirim. Sıvı soğutmada ise piyasayı bilmediğim için söyleyemiyorum.

Sistemim:
RTX 2060 ROG STRIX ASUS ekran kartı.
Ryzen 5 2600X işlemci.
Corsair venegance 8x2 3000MHz RAM.
ASUS TUF B-450 Plus Gaming anakart.

Bir daha kasa ve soğutucu almayı düşünmediğim için beni çok uzun süre götürebilecek çok iyi performans vaad edebilecek şeyler istiyorum önerilerinizi buna göre yaparsanız sevinirim.

PSU olup olmadığını belirtmemişsiniz. Sanırım elinizde olsa yazardınız. Önerim ise kule tipi soğutucu ve ömürlük kasa. Düşünürseniz aşağıya bırakıyorum.

Kasa;

Soğutucu;

Sıvı soğutucusuz olmaz derseniz;

Son düzenleme:
PSU olup olmadığını belirtmemişsiniz. Sanırım elinizde olsa yazardınız. Önerim ise kule tipi soğutucu ve ömürlük kasa. Düşünürseniz aşağıya bırakıyorum.

Kasa;

Soğutucu;

RGB soğutucu isterseniz;

Sıvı soğutucusuz olmaz derseniz;
Soğutucu iyi ancak kasa olarak https://www.hepsiburada.com/msi-mag...-atx-oyuncu-bilgisayar-kasasi-p-HBV00000RJOMG güç kaynağı olarak FSP Hyper K 700W 80+ 700W Güç Kaynağı daha iyi olmaz mı? Hem daha ucuz hem de 700W.

Kusura bakmayın yazmayı unutmuşum kasaya PSU dahil olursa daha iyi olur. Soğutucu olarak da sıvı soğutucu istiyorum. Fiyat sadece kasaya Max 1500TL. Sıvı soğutucu fiyatlarına hakim olmadığım için herhangi fiyat olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı