1500TL Sıvı soğutma ve kasa tavsiyesi

nikoobelic

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, güç kaynaksız boş kasa arıyorum, Thermaltake commander C34 alacaktım bugün, sadece teşhir kaldığı için almadım, C34 tarzı büyük bir kasa arıyorum, ayrıca içine Cooler Master Masterliquid ML240L tarzı bir sıvı soğutma alacağım, ancak burada daha bilgili arkadaşlardan tavsiye almak isterim, bütçe ikisi için toplam maksimum 1500TL ama daha aşağı fiyatlar olursa, elbette daha iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
1.5K gibir bir bütçe ile custom sıvı soğutma çok daha mantıklı olur.

Neden böyle bir sisteme 1500 TL yatırım yapıyorsunuz anlamadım. Elinizdeki sistemi satıp daha güncel bir sisteme geçebilirsiniz.

Yine de bu iki ürüne göz atabilirsiniz.

Neden böyle bir sisteme 1500 TL yatırım yapıyorsunuz anlamadım. Elinizdeki sistemi satıp daha güncel bir sisteme geçebilirsiniz.

Yine de bu iki ürüne göz atabilirsiniz.

Satsam para etmez bu saatten sonra, ölü fiyata da ben vermem, yeni sistem kurmaya kalksam sırf anakart-işlemci-ram 3'lüsü 3000TL'yi buluyor, en kötü 3000TL'de bir ekran kartı desek 6000TL, gerek yok çünkü oyun çok oynayan biri değilim.

Kasa çok siyah, görsel olarak bana hitap etmedi, fiyatı da TT'ye göre fazla, başka modellere bakmak da fayda var ancak sıvı soğutma Vatan'dan 100TL ucuz.

CM MasterCase PRO 5'i modülerliği ve iç hacmi büyük diye önerdim. Daha renkli bi model isterseniz Phanteks Eclipse P400A RGB Temperli Cam Mid Tower ATX Beyaz Bilgisayar Kasası PH-EC400ATG_DWT | Trendyol bu modele göz atabilirsiniz. 300 TL cebinizde kalır.

TT C34 hakkında pek yorum yapamayacağım, hava akışı vs. nasıldır bilmiyorum. Ancak ön kısmında 200mm'lik iki fan ve mesh panel var. Kötü olacağını sanmıyorum. TT C34'ü de tercih edebilirsiniz.

Piyasada büyük kasa yok, Vatan teşhir satıyor, diğer firmalarında elinde yok ön sipariş alıyorlar, muhtemelen iptal ederler. Büyük kasa satmıyor ama kimse.

Aerocool AirHawk Duo ARGB buldum ama zaten Aerocool kullanıyorum malzeme kalitesinden ziyade fanları sesli çalışır gibi geliyor bana.
Hiç bir yerde büyük kasa yok, firmalar stok getirmiyor artık, en meşhur firmalar bile 3-5 tane dandik güç kaynağı dahil modeller getirmiş sadece, koskoca meşhur firma bile teşhir ürünü satıyor, sıfır ürün yok elinde. Ne yapacağız bilmiyorum. CM ise dalga geçer gibi aynı modelin güç kaynaklısını 1300TL'ye satarken, güç kaynaksız modeli 1800TL'ye satıyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı