1500TL klavye önerisi

AK820 bu yani bilmiyorum nasıl. AK820pro olanı güzel model bende de var zaten. Ekran falan var. Bu attığın kablolu ve ekransız nasıl olduğu hakkında fikrim yok.
60.37AU $ 25% OFF|AJAZZ AK820 Pro mekanik klavye RGB tri mode oyun 75% conta monte Bluetooth 5.1/2.4G kablosuz ve tip c kablolu TFT ekran| | - AliExpress
birde bu var hocam önceki attığım linktede renk seçeneklerinde ekran olanda seçiliyor ama aliexpresse güvenebilirmiyim bilmiyorum çok arada kaldım

Fish shaft ne oluyor mesela ya da ritual axis ne oluyor ben hiçbirini bilmiyorum.

60.37AU $ 25% OFF|AJAZZ AK820 Pro mekanik klavye RGB tri mode oyun 75% conta monte Bluetooth 5.1/2.4G kablosuz ve tip c kablolu TFT ekran| | - AliExpress
birde bu var hocam önceki attığım linktede renk seçeneklerinde ekran olanda seçiliyor ama aliexpresse güvenebilirmiyim bilmiyorum çok arada kaldım

Fish shaft ne oluyor mesela ya da ritual axis ne oluyor ben hiçbirini bilmiyorum.
AK820prolar 2300tl den başlıyor sepette vergiyle 3k oluyor.
Onun yerine şu siteden alırsın 50 dolar 1600TL+800TL falan vergiyle 2400TL ediyor.

AK820PRO'lar 2300TL'den başlıyor sepette vergiyle 3K oluyor.
Onun yerine şu siteden alırsın 50 dolar 1600TL+800TL falan vergiyle 2400TL ediyor.

Peki hocam flying fish switchmi yoksa gift switchmi oyun ve ödev yapmak için kullanacağım.

Peki hocam flying fish switchmi yoksa gift switchmi oyun ve ödev yapmak için kullanacağım.
Ben gift aldım memnunum. Fly fish ile yakın diyorlar giftin test videosu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben gift aldım memnunum. Fly fish ile yakın diyorlar giftin test videosu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bunun vergisi falan nasıl ödeniyor epomakerden alınca

Öğrendim vergiyi hocam kapıda ödüyormuşuz ben Amazon'dan AK992 alacağım ya.

Geri
Yukarı