1500TL kulaklık önerisi

Bütçe
1500TL, biraz yükselebilir.

LaTokyo

Centipat
Arkadaşlar merhaba. Benim kulaklık sürekli deri döktüğü için şu an yeni kulaklık arıyorum. 1500TL civarlarında olursa iyi olur. Oyun oynarken kullanmak için alacağım. Arada bir de müzik dinliyorum. Genel olarak 5 saat oyun oynuyorum. Bazı günler 8-9 saatten fazla oyun oynuyorum ve kulağımı rahatsız etmemesi önemli. Kaliteli, mikrofonu kaliteli, ses seviyesi yüksek, ses kasımı başarılı ve en önemlisi kumaş olan bir kulaklık önerebilir misiniz? Teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba. Benim kulaklık sürekli deri döktüğü için şu an yeni kulaklık arıyorum. 1500TL civarlarında olursa iyi olur. Oyun oynarken kullanmak için alacağım. Arada bir de müzik dinliyorum. Genel olarak 5 saat oyun oynuyorum. Bazı günler 8-9 saatten fazla oyun oynuyorum ve kulağımı rahatsız etmemesi önemli. Kaliteli, mikrofonu kaliteli, ses seviyesi yüksek, ses kasım'ı başarılı ve en önemlisi kumaş olan bir kulaklık önerebilir misiniz? Teşekkürler.
Logitech G435 der geçerim. Mikrofon, ses seviyesi, kumaş olup terletmemesi, aşırı rahatlığı ve bass tiz dengesinin çok iyi olması falan bunlarda gerçekten çok iyi. Kablosuz rahatlığı bambaşka kendim kullanıyorum. Ses de çok iyi kasılıyor valorant cs go gibi oyunlarda. Müzik dinlerken de sorun çıkarmaz. Üstelik hem pc ye hem telefona hem konsollara bağlayabildiğiniz için çok rahat edeceksiniz ve bu cihazlar arasında geçiş gerçekten çok basit. Şarjı 18 saat dayanıyor hatta yarı seste daha fazlasını buluyor. 3 saniye boyunca mikrofon kapatma tuşuna basınca cihazlar arası geçiş yapabiliyorsunuz.

Hocam fark etmez.
Logitech'in giriş seviye ürünlerine bence çok yanaşma.

Bütçen artarsa:

Artmazsa:

Logitech G435 der geçerim. Mikrofon, ses seviyesi, kumaş olup terletmemesi, aşırı rahatlığı ve bass tiz dengesinin çok iyi olması falan bunlarda gerçekten çok iyi. Kablosuz rahatlığı bambaşka kendim kullanıyorum. Ses de çok iyi kasılıyor valorant cs go gibi oyunlarda. Müzik dinlerken de sorun çıkarmaz. Üstelik hem pc ye hem telefona hem konsollara bağlayabildiğiniz için çok rahat edeceksiniz ve bu cihazlar arasında geçiş gerçekten çok basit. Şarjı 18 saat dayanıyor hatta yarı seste daha fazlasını buluyor. 3 saniye boyunca mikrofon kapatma tuşuna basınca cihazlar arası geçiş yapabiliyorsunuz.
@GTX 1080 hocam o kulaklık kafaya göre ayarlanabiliyor mu ve 8-9 saati geçen oyun sürelerinde kulağımı rahatsız eder mi? Ayrıca mikrofon kalitesi nasıl?

Logitech'in giriş seviye ürünlerine bence çok yanaşma.

Bütçen artarsa:

Artmazsa:
G435 giriş seviyesi değil ama sen bilirsin. Giriş seviyesi olanlar G332 gibi modeller (model ismi yanlış hatırlıyor olabilirim)

@GTX 1080 hocam o kulaklık kafaya göre ayarlanabiliyor mu ve uzun süre oyunda kullandığımda kulağımı rahatsız eder mi? Ayrıca mikrofon kalitesi nasıl?
Mikrofon kalitesi aşırı iyi zaten youtube da incelemelerinde bunu belirtiyorlar discord onaylı bir kulaklık. Kulağını asla rahatsız etmiyor ben 4 5 saat aralıksız takıyorum bazen yinede hiç bir ağrı yapmıyor. Kafaya çok kolay bir şekilde ayarlanabiliyor. 2 yaşındaki kardeşime bile oluyor kulaklık abartmıyorum.

G435 giriş seviyesi değil ama sen bilirsin. Giriş seviyesi olanlar G333 gibi modeller (model ismi yanlış hatırlıyor olabilirim)
Kablosuz modellerin giriş seviyesidir G435, mikrofonu ve malzeme kalitesi de belli ediyor zaten bu durumu. Senin kastettiğin G332 sanırım ve o kablolu bir kulaklık.

Kablosuz modellerin giriş seviyesidir G435, mikrofonu ve malzeme kalitesi de belli ediyor zaten bu durumu. Senin kastettiğin G332 sanırım ve o kablolu bir kulaklık.
Malzeme kalitesinin düşük olması hafif olmasından kaynaklanıyor üstelik mikrofonu derken nereden bahsettiğini anlamadım :D zaten youtube da izleyeceğin videolarda mikrofon kalitesinin çok çok iyi olduğunu göreceksin. G332 nin kablolu olduğunu biliyorum zaten ondan bahsetmiyorum. Attığın razer kulaklık da eleştirdiğin yerden (mikrofon ve malzeme) aynısı mikrofonu çok da iyi değil malzemesi leş zaten.

Geri
Yukarı