1500TL monitör tavsiyesi

Bütçeni artırma şansın var mı 250TL falan? O fiyatlara panel ya da malzeme kalitesi kötü oluyor ya.
Bir yerden kısmak zorundalar çünkü.

Olabilir.

İnç 24 olabilir. Kavisli ya da farklı birşey farketmez. 🙃
Sana kavisli önermem çünkü kavisli ekranda yazılar birbirine daha çok yakın olur sağ ve sola doğru gittikçe.

MediaMarkt CLUB'a üye olduğunda ilk alışverişinde 50 TL indirimle 1550 TL'ye geliyor.
Şuan bu monitörü kullanıyorum. 1 hafta önce mediamarkttan toplattım sistemi. @Lezize Discord vb bir platform verebilirseniz size kamera açıp gösterebilirim monitörü. Önerim olabilir ama Display Port girişli bir ekran kartınız varsa. Sydra#0001

Sana kavisli önermem çünkü kavisli ekranda yazılar birbirine daha çok yakın olur sağ ve sola doğru gittikçe.

Şu an bu monitörü kullanıyorum. 1 hafta önce MediaMarkt'tan toplattım sistemi. @Lezize Discord vb bir platform verebilirseniz size kamera açıp gösterebilirim monitörü. Önerim olabilir ama Display Port girişli bir ekran kartınız varsa. Sydra#0001

İçinden çıkan HDMI kablosuyla 144Hz alabiliyor musunuz hocam? Ben de cuma günü MediaMarkt'tan almayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı