1500TL Nike spor ayakkabı önerisi

Dediğim gibi Converse hoşunuza gidiyorsa hazır indirimdeyken bunu alabilirsiniz. 1000 TL'lik 2 ayakkabı da önerebilirsiniz demişsiniz. Üzerine bulabilirseniz 800 900 civarına bir ayakkabı daha alabilirsiniz.

2. Ayakkabı da Legend essential 2 olabilir.

Günlük kullanım da ne gibi bir problem yaratabilir?

Hiçbir problem olmaz. Hatta içinizi rahatlatacaksa ben modelini beğendim diye tenis ayakkabısı almıştım. Dışarıdan bakınca anlamanız imkansız hatta. Tek sorunu ilk hafta sıktı fakat sonradan açıldı. Zaten bunu bilerek almıştım ve memnunum.

Ayrıca daha pahalı bir modeli 1500'e getirebilirsiniz. Fashfed sitesinde ilk alışverişe %15 indirim mevcut. 1750TL'lik bir ayakkabıyı 1490'a alabilirsiniz. Site güvenli bir site. 2 kere alışveriş yaptım. Zaten Eren Holding'in.

Nike sadece görüntüden ibaret. Rahatlık istiyorsan puma al. Dayanıklılık istiyorsan skechers al.

Ama bu kadar parayı Nike'a verme.

Git 6-7 tane us polo, kinetix lotto falan al daha iyi.

Her gün birini giyersin.

Dayanıklılık ve Skechers mı? Rahatlık ve Puma mı? Tam tersi olması lazım. Skechers çok rahat ayakkabı üretir(cidden rahatlıkta üstüne zor bulunur) ama malum rahat olduğu için ayakkabıları çok çabuk dağılır. Puma daha sert ayakkabılar üretir ve daha dayanıklıdır. (Skechers'a göre)

Yeni konular

Geri
Yukarı