1500TL sistem toplama

Mert Atakann

Kilopat
Yer
Medellin
Daha fazla  
Giriş seviyesi aman aman beklentim yok fakat bu bütçeye göre iyi bir sistem toplarsanız sevinirim 2000TL'ye kadar belki çıkabilir ama asıl fiyatı aşmayalım.
Oturduğum yer çorlu Tekirdağ içi olabilir olmasa bile param güvende seçeneği olsun. @EREN SATAR LoL CS Valorant gibi oyunlar.

Son düzenleme:
Şu şekilde AM4 soket yeni nesil bir sistem oluşturmak daha mantıklı hocam.

Şu şekilde AM4 soket yeni nesil bir sistem oluşturmak daha mantıklı hocam.

Bütçeyi azıcık düşürebilir misin peki?

Bütçeyi azıcık düşürebilir misin peki?

Hocam bu hali ile 2173TL yapıyor param güvende bedeli vs işin içine katarsak en fazla olacağı fiyat 2400TL olur zaten en ucuz parçaları attım daha da indirmek çok zor.
120GB SSD çıkartılıp 250GB HDD alınabilir fakat bu devirde SSD şart.

Hocam bu hali ile 2173TL yapıyor param güvende bedeli vs işin içine katarsak en fazla olacağı fiyat 2400TL olur zaten en ucuz parçaları attım daha da indirmek çok zor.
120GB SSD çıkartılıp 250GB HDD alınabilir fakat bu devirde SSD şart.

Hocam bu ürünleri param güvende seçeneği ile nasıl almayı düşünüyorsunuz her bir parça için 250TL vermeniz lazım.

Hocam peki ben toplamayacağım zaten arkadaşım için bakıyorum arkadaşımın dandik eski bir laptopu var ekran kısmı kırık ama sorun yok çok fazla
  1. cpu Intel Celeron N3050 ekran kart Intel HD Graphics 4400 hdd WD Blue 2.5" 500GB ram Hynix HMT425S6CFR6A-PB 1x2GB kaç para eder bunu satıp bilgisayar toplayacak.

Geri
Yukarı