1500TL Telefon Önerisi

Emre1553

Hectopat
Daha fazla  
1500TL'ye telefon almayı düşünüyorum. Çözünürlüğü, kamerası ve tasarımı güzel olan bir telefon arıyorum. Aklımda Xperia M5 var. Sizce alınır mı? Kronik sorunları var mı? Telefon iyi değil ise hangi telefona yönelmeliyim? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sony tasarımına hayran kaldım. Xperia X Compact küçük ve kalın bir telefon. Şu anlık Xperia XA almayı düşünüyorum. Sizce telefon nasıl? Teknosa'dan almayı düşünüyorum. Sony telefon önerilerinizi bekliyorum. İyi forumlar.

Güncel.

X Compact öneririm. Dediğin kadar kalın değil eline alıp bir denemelisin. Ve 1400-1600 TL arasında SD 650 veriyor. 650 den daha düşük 625 i bile 1600-2000 arasında satıyorlar.
+ Epic Citadel'de en yüksekde 60 FPS (59'u saymazsan) altına düşmüyor.

Teknosa'ya gidip baktım. Bana göre kalın geldi. Bir de telefonda kesinlikle kılıf kullanacağım. 6 ay sonra alacağım telefonu. Acaba Xperia X fiyatı düşer mi? Şu anlık Xperia XA düşünüyorum. Yorumlarınızı bekliyorum.

Teknosa'ya gidip baktım. Bana göre kalın geldi. Bir de telefonda kesinlikle kılıf kullanacağım. 6 ay sonra alacağım telefonu. Acaba Xperia X fiyatı düşer mi? Şu anlık Xperia XA düşünüyorum. Yorumlarınızı bekliyorum.
6 ay sonra alacaksan en az 10 seçeneğin daha fazla olur. Hadi hiçbirini beğenmedin Xa nın yeni modeli geliyor 1 ay sonra.

1300 1400 tl sıfır iPhone 5s al derim uzun yıllar kullanırsın az zararına satabilirsin ama bu fiyata ki çoğu cihazlar hep orta segment cihazlar onun için 5s al derim.

1300 1400 tl sıfır iPhone 5s al derim uzun yıllar kullanırsın az zararına satabilirsin ama bu fiyata ki çoğu cihazlar hep orta segment cihazlar onun için 5s al derim.
Şimdi İphone 5 ve 5c ye güncelleme kesildi sırada iphone 5s var.
Şimdi bile İphone 5s almak büyük bir hatayken 6 ay sonra iphone 5s mi alsın?!

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı