Zafer Saygılı

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bütçem 1500~1700 lira. Önerdiğiniz cihazlar neler? [Snapdragon işlemci tercihimdir fakat yinede istediğiniz cihazı önerebilirsiniz]

O değilde siz soruyu sorunca cihazlara bir bakayım dedim. Telefonlar çok çirkin geliyor bana ya. Telefon mu alıyoruz, bilgisayar mı alıyoruz belli değil. Halihazırda bugün S6 Edge aldım ikinci el. Eski yakışıklı telefonlar daha hoşuma gidiyor. Cihazlara bakıyorum 6 inç üzerinde hep.

Öneri olarak, 1500 civarında İnternet üzerinde A20 düşünebilirsiniz. Bütçenize uygun onu buldum.

O değilde siz soruyu sorunca cihazlara bir bakayım dedim. Telefonlar çok çirkin geliyor bana ya. Telefon mu alıyoruz, bilgisayar mı alıyoruz belli değil. Halihazırda bugün S6 Edge aldım ikinci el. Eski yakışıklı telefonlar daha hoşuma gidiyor. Cihazlara bakıyorum 6 inç üzerinde hep.

Öneri olarak, 1500 civarında İnternet üzerinde A20 düşünebilirsiniz. Bütçenize uygun onu buldum.

Cidden öyle.
Sıkıntı değil, istediğin soruyu sorabilirsin. O fiyatlara M30S alınır. 2300 TL civarlarına da Note 8 Pro var.

Bende M30S düşündüm teşekkür ederim yanıtlar için.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı