1500TL'ye kadar router önerisi

keremll

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba herkese. Kablonet ile kablolu şekilde 100Mbps aldığım internetim kablosuzda maksimum 25 görüyor. Şu anda Netmaster CBW-383zn modem kullanıyorum. Bu modeme router alarak aldığım hızın tamamını kullanmak istiyorum. Evde bağlı olan cihaz sayısı 6 ve genellikle en az 4 cihaz aktif kullanılıyor. Router olarak Xiaomi Mi Wi-Fi AC1200 router 4A giga version ya da TP-Link Archer AX12 arasında kaldım. Arada 500-600TL fiyat farkı var. Sizce hangisini almalıyım? Evde internet iyi bir şekilde çekmesini istiyorum odalarda vs. hızımın çok fazla düşmesini istemiyorum. Bu routerlardan ya da bunun haricinde bir router öneriniz var mıdır? Bütçe maksimum 1500.

Son düzenleyen: Moderatör:
1711295029086.png
Güncel olarak "Xiaomi Mi WiFi AC1200 Router 4A Giga Version" modelini kullanıyorum. 2021 yılında 150 TL fiyata almıştım. 2.5 yıldır elimde, 1 kere bile üzmedi.
Ana modemimde istediğim hızı alamıyorum ve 5 GHz olmadığı için ana modemden ethernet kablosu ile modem - bilgisayar arasında takılı. WiFi olarak bu cihaza bağlanıyorum ve son derece memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı