1500TL'ye sistem önerisi

Kurduğunuz sistem iyi.
Alabilirsiniz. Ekran 1920x1080 değilse bir çok oyunu rahatlıkla ultra oynatır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem güzel ekran kartı müthiş az elektrik harcıyor oyunlarda muhteşem performans veriyor güzel sistem yapmışsın ama işlemci daha iyi olabilir Fx X6 6300 alsan daha iyi olur gibi hem 6çekirdekli.

Kasanın gücü az gibi geldi bana. En az 500 Watt almalısınız bence. Oyun için i3 yeterlidir. Olmadı AMD Fx 6300 alabilirsiniz. Ekran kartı yeterli . Güzel sistem.

Kurduğunuz sistem iyi.
Alabilirsiniz. Ekran 1920x1080 değilse bir çok oyunu rahatlıkla ultra oynatır.

önerileriniz için teşekkürler... bişey soracağım bunların yanında başka birşey almam gerekiyormu. sadece bunlar yeterlimidir birde ekran çözünürlüğü ne anlama geliyor ben onu anlamadım yha??

Ya tam olarak kaç biliyorum ama bu site ; Online Ekran Cetveli | Cetvel.somut.net 17.1 inç 1280×1024 diyor . Kuzenim yeni laptop almış ve lcd ekranını bana verecek büyük ihtimalle. Eğer 17 inç kötü diyorsanız yeni bir lcd alabilirim. Size bir şey soracağım en az kaç inç olması gerek ya da kaç inç'le kaç inç arası ekran almam gerek ?

Ekran olarak para yoksa şimdilik bunu kullanın, ileride 21,5 inç ve yukarı yani 1920x1080 alırsınız.
Para varsa yukarıdaki kasalardan birini alın. Thermaltake alırsanız daha iyi.

Sağ ol teşekkür ederim.

Sistem güzel ekran kartı müthiş az elektrik harcıyor oyunlarda muhteşem performans veriyor güzel sistem yapmışsın ama işlemci daha iyi olabilir Fx X6 6300 alsan daha iyi olur gibi hem 6çekirdekli.
Evet doğru fx 6300 daha iyi onu alacağım teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı