1500TL'ye sistem önerisi

@FireStorm 'un önerdiği sistemi alabilirsin. Çok fazla oyun hastası değilsen almana gerek yok. Eğer '' ben oyuna herkesden önce girmek istiyorum, windowsun hızlı açılmasını istiyorum, benim hayatım hızlı'' diyorsan almanı tavsiye ederim. Ama bu seferde sistemden kısarak bence hata yapmış olursun. Bence şimdi arkadaşın önerdiği sistemi al daha sonra SSD takviyesi yaparsın.

@FireStorm 'un önerdiği sistemi alabilirsin. Çok fazla oyun hastası değilsen almana gerek yok. Eğer '' ben oyuna herkesden önce girmek istiyorum, windowsun hızlı açılmasını istiyorum, benim hayatım hızlı'' diyorsan almanı tavsiye ederim. Ama bu seferde sistemden kısarak bence hata yapmış olursun. Bence şimdi arkadaşın önerdiği sistemi al daha sonra SSD takviyesi yaparsın.
Harddiskim var. 500 gb bana yeterli + olarak ssd alayım mı diye sordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam işte bunu anlatmaya çalışıyorum. Yani direk o sistemi alın SSD eklerseniz bu sefer bazı bileşenlerden kısmanız gerek. (Ben SSD alma demiyorum! )

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı