1500TL'ye Sistem Tavsiyesi

500 TL gökten gelecekti zaten dimi ? Ne kadar rahat söyleyebiliyorsunuz.
Ben orada sadece söyledim bulabilirse diye. Hem ona dedim ben bulabilirse diye. Kızgın biçimde senin demene ne gerek var?

@DogukanTR hocam bu yıl ki oyunları benim topladığım r7 265 li sistem ile rahat oynar ancak ilerleyen zamanlarda sistemi upgrade etmesi şart .
Evet doğru teşekkürler. Bende toplama ile ilgili pek bir şey bilmem ama bir yorum attık doğrumu yanlış mı bilemedim. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi Kullandığım Sistem
Kasa.Aerocool xpredator x1 550 wat
İşlemci.İntel İ5 3330 3.0 ghz (turbo boost ile 3.2 ghz)
Anakart.Asus P8B75-M Lx 2200Mhz
Ram.Kingston HyperX Ddr3 1600 Mhz 4 Gb Tek Soket
Ekran Kartı.Powercolor Amd Hd7850 1Gb 256 Bit Gddr5
Hdd.Seagate 1 Tb 7200Rpm

1 Sene oldu tam açmadığı oyun yok sıkıntısız full ayarda oynuyorum. :)

Size bu paraya yapılacak en iyi sistem APU'dur. CPU ve GPU olarak yeterli olacaktır şimdilik ileride 250 TL'ye R7 250 alıp Hybrid Crossfire yaparak performansı arttırabilirsiniz. Hafta sonu 2.11 $ kur ile 1510₺ gibi bir miktar oluyor.
Adsız.png

SSD yerine bunu alabilirsiniz;
3.5" 1TB Caviar Blue SATA 3.0 7200Rpm 64MB Cache Harddisk

Ram olmayan derken ?
Ben söylemeden önce ram yoktu önerisinde. Daha ilk anda fark ediyor insan 1500₺ bütçe ve GTX 760 yan yana geçmez geçemez. Eksik bir şey var ki GTX 760'a para kalsın.

Arkadaşım sen en iyisi benim dediğim APU sistemi al bunlardan daha kötü FPS almaz. Hem ileride geliştirme imkanın olur. FX serisi eski teknoloji Kaveri son teknoloji, 4130 ile X6 6300'ü performansta denk tutuyorlarsa sen düşün. Oğulcan Erişti öneri yaparsa onun söylediğini al yada.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı