150TL Bluetooth kablosuz kulak içi kulaklık önerisi

LeonS.Kennedy

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi.
100-150TL arası, Bluetooth kulak içi kulaklık alacağım.
Xiaomi Redmi Airdots kullanmıştım daha önce ama fonksiyonel özellikleri az olduğu için içime sinmedi; daha sonra kayboldu tabii...

Önerilerinizi bekliyorum :)

Bu sitedekiler niye böyle ya?
Hayır 170TL'ye alacak olsam daha iyi seçenekler mevcut -ki Haylou GT1 Pro aldım, 165TL'ye arkadaşımın tavsiyesiyle(kendiside 20TL borç verdi)-.
Maksimum 150TL dediysem 150TL'ye bile alamam demektir bu...
Ve siz bütçe artır diyorsunuz.
Geçen sefer 50TL'ye kulaklık önerisi istedim; gelmiş biri 120TL civarında JBL kulaklık mı ne önermişti...

Bu sitedekiler niye böyle ya?
Hayır 170TL'ye alacak olsam daha iyi seçenekler mevcut -ki Haylou GT1 Pro aldım, 165TL'ye arkadaşımın tavsiyesiyle(kendiside 20TL borç verdi)-.
Maksimum 150TL dediysem 150TL'ye bile alamam demektir bu...
Ve siz bütçe artır diyorsunuz.
Geçen sefer 50TL'ye kulaklık önerisi istedim; gelmiş biri 120TL civarında JBL kulaklık mı ne önermişti...

Bütçe arttırıp düşünebilirsiniz demiştim oysaki, sizi zorlayan yok bütçe arttıcaksınız diye. Forumda bu kulaklık çok öneriliyor diye önerdim, fazla tepki verdiniz gibi.

Bütçe arttırıp düşünebilirsiniz demiştim oysaki, sizi zorlayan yok bütçe arttıcaksınız diye. Forumda bu kulaklık çok öneriliyor diye önerdim, fazla tepki verdiniz gibi.
Yok güzel kardeşim kişisel olarak algılama.
Sadece yardımcı olmak istedin, teşekkür ederim :)
Geçen de bir uyarı yedim; ";" bunu kullanırken başına boşluk bırakmam yasakmış. 3 nokta değilde 2 nokta koyduğum için cümlenin sonuna; uyarı aldım, yasakmış...
Tövbe tövbe...

Yeni konular

Geri
Yukarı