150TL halter seti önerisi

HamzaKaya*

Hectopat
Evde spor tavsiye etmiyoruz, spor salonuna gitmen daha mantıklı olur.
Kimin nerede spor yaptığı, kimi ne ilgilendirir? Ayrıca spor salonuna gitmesi hiçte mantıklı bir şey değil, hele bu zamanda.

Gideceği veya gidebileceği spor salonunda hiçbir profesyonel personel olmayabilir, evde çalışmasından ne farkı kalır bu durumda?

Yazınızı: "Profesyonel personelleri olan bir spor salonuna gitmenizi tavsiye ederim." olarak düzeltmeniz lazım.
Merhabalar, hafif gelişmek için bir set almayı düşünüyorum iki adet buldum sizce bunlardan hangisini almalıyım? Bütçem 150 TL bu yüzden kaliteli bir şey istemiyorum sadece işimi görse yeter.

60 kilo ve üzeriyseniz, 35 kilo ile başlayın. Zaten bir kaç ay sonra 35 halterle çalışacak duruma gelirsiniz.

Kimin nerede spor yaptığı, kimi ne ilgilendirir? Ayrıca spor salonuna gitmesi hiçte mantıklı bir şey değil, hele bu zamanda.

Gideceği veya gidebileceği spor salonunda hiçbir profesyonel personel olmayabilir, evde çalışmasından ne farkı kalır bu durumda?

Yazınızı: "Profesyonel personelleri olan bir spor salonuna gitmenizi tavsiye ederim." olarak düzeltmeniz lazım.

60 kilo ve üzeriyseniz, 35 kilo ile başlayın. Zaten birkaç ay sonra 35 halterle çalışacak duruma gelirsiniz.

Gelişim elde edilmek isteniyorsa, salon şart.

Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Boş laflara karnımız tok.

Gelişim elde edilmek isteniyorsa, salon şart.

Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Boş laflara karnımız tok.

Gelişim demiş. :)

Adam 25 kilo set bakıyor, demek ki yeni başlayacak. Ne gelişiminden bahsediyorsunuz? Zaten tecrübe edindikçe "profesyonel personellerin çalıştığı" bir spor salon bakar.

Salon şart demişsiniz, galiba okuduğunuzu anlamıyorsunuz. Tekrar söylüyorum, salon değil "profesyonel personel kadrosu" olan bir salona gitmesi ileriki aşamada lehine olur. Daha bunun ayrımını yapamıyorsanız boşuna vaktimi almayın. Çünkü eğer öyleyse bana veya bir başkasına hiçbir şey katamazsınız.

Bu arada ortada bir kaynak göremedim. Kim bu? Ronnie Coleman mı, veya anatomi uzmanı mı?

Geri
Yukarı