150TL klavye önerisi

Makaleler
2
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
1-2 yıl idare edecek klavye arıyorum. 150TL maksimum bütçem. Aklımda Rampage Macromy ve GamePower Warlock var. RGB ışıklandırma olması işime gelir. G103 kullandım, Microsoft klavye istemiyorum. Haricinde tavsiyelerinizi alırım. Teşekkürler.

Bunu öneririm. MSI Gaming Klavye. Sıfır, kutusu açılmamış ve garantili. 130 TL.
Satılık - MSI DS4100 Gaming Klavye ve 5 Adet Steam Key Hediye
Bu ürün oyun oynamak için uygun bir ürün değildir. Şu anda aynı klavyeden yazıyorum. Tasarım açısından hoş ancak laptop tuşları gibi. basımı zor, zevksiz, yazı yazılamıyor hızlı bir şekilde. Sen niye aldın dersen indirimden 65 TL ye aldım. En fazla da o kadar edermiş iyi ki fazlasını vermemişim. @Onur Altuğ Sever arkadaşımızın önerisi gayet güzeldir. Bütçe olarak o kadar çıkamam derseniz TT, Coolermaster, Bloody, Logitech gibi markaların o bütçedeki ürünlerine bakabilirsiniz.

Tahmini olarak ne kadar süre bulunur stoklarda sizce ? Ben de almayı düşünüyorum ancak 1-2 haftayı bulur.
Stokları daha yeni ama bu klavyenin stoklara girmesini bekleyenler de vardı hızla tükenebilir. En iyi cevabı @Cooler Master Türkiye verebilir.

MasterKeys Lite stoklara gelmiş 150 Liraya 60 daha eklemekten kaçınmayın çünkü bu klavye sizi 1-2 yıl idare eder. Sizin düşündükleriniz 1 yıl belki dayanır belki dayanmaz.

Cooler Master MasterKeys Lite RGB LED Mekanik Hisli TR Gaming Klavye | ITOPYA
Ne yazıkki o kadar bir ekleme yapmam mümkün değil dostum.
Tüm ön yargılara rağmen James Donkey 610.
O markayı da düşünüyordum fakat hakkında çok iyi şeyler duymadım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı