150TL klavye önerisi

GAMEPOWER WARLOCK MAVI SWITCH GAMING MEKANIK USB KABLOLU KLAVYE Kablolu GAMEPOWER 156 TL
GAMEPOWER WARLOCK KIRMIZI SWITCH GAMING MEKANIK USB KABLOLU KLAVYE Klavye, Kablolu GAMEPOWER 156 TL

Risk alıp almıştım bilmediğim bir marka 3 aylık kullanım sonuunda herhangi bir sorun yaşamadım tabi 1 sene içinde ne olur bilmiyorum. :)
Red switch olanını aldım. İlk mekanik klavyem tabi ki daha iyi markalar çok çok daha iyi kalite ve hissiyat sunar tabi fiyatları 500 600 700 800 diye gidiyor. Ne kadar ekmek o kadar köfte :)

Gamepower ve Everest gibi kalitesiz markalardan uzak durmanı öneririm. Cooler Master Devastator 2 setine bak. Klavyesi o önerilen ürünlerden daha iyi olduğunu düşünüyorum. Mouse bedava gibi bir şey oluyor.

Gamepower ve Everest gibi kalitesiz markalardan uzak durmanı öneririm. Cooler Master Devastator 2 setine bak. Klavyesi o önerilen ürünlerden daha iyi olduğunu düşünüyorum. Mouse bedava gibi bir şey oluyor.
CM'den bir kez mouse kullandım G300'e geçmeden. Bana pek hitap etmiyor.

2.el James Donkey 610 Red Switch buldum 135₺’ye. Sizce alınmalı mı? Nasıl bir markadır? Ürün 6 aylık ve garantisi devam ediyor.
6 ayda elinden çıkarmak istediğine göre sahibi pek memnun kalmamış. :) Ben tavsiye etmem, 1-2 sene dayanabileceğine inanmıyorum.

6 ayda elinden çıkarmak istediğine göre sahibi pek memnun kalmamış. :) Ben tavsiye etmem, 1-2 sene dayanabileceğine inanmıyorum.
Ürünü beğenmiştim halbuki :( Peki bu mavi switch ile kırmızı switch farkı nedir? Bir de Apex Raw buldum aynı şekilde o nasıldır?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı