150TL Mouse önerisi

Bütçe
150

Rowaulf

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Çukurova/ADANA
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Ryzen 5 5500 Ekran Kartı: Zotac GeForce RTX 3050 Twin Edge RAM: G.Skill 3000MHz CL16 DDR4 8x2 16 GB
SSD: Adata Legend 750 500GB M.2 SSD Anakart: Gigabyte B450M k r1.0 Telefon 1 : iPhone 13 pro Telefon 2 : Redmi Note 11 128/6
Klavye: GamePower Warlock Compact Mouse: Everest Sagitta Mikrofon:Boya BY-M
Meslek
Video Editör / YouTuber
Malum ekonomi ortada ancak bütçemde çok yok en fazla 150-160 verebilirim. Genelde FPS oynuyorum Valorant, CS:GO vb. ancak profesyonel değil. benim için önemli olan uzun süre götürebilmesi. aklımdaki 2 mouse şunlar:

Son düzenleyen: Moderatör:
Malum ekonomi ortada ancak bütçemde çok yok en fazla 150-160 verebilirim. Genelde FPS oynuyorum Valorant, CS:GO vb. ancak profesyonel değil. Benim için önemli olan uzun süre götürebilmesi. Aklımdaki 2 mouse şunlar:

El büyükse bu: Gigabyte Aorus M2 Gaming Mouse - ebrarbilgisayar.com
El küçükse Razer. Alacakken iyisini al o Rampage alırsan pişman eder 2-3 aya

İkisi de uzun süre götürmez, götürse bile oyunları düzgün oynayamazsınız. Sensörleri, özellikleri hakkında gram bilgi yok, bütçe artırıp arkadaşın attığı mouselere bakmanızı öneririm.

Aorus M.2'de küçük bir fare. Ayrıca hem donanım açısından Razer'lara kıyasla daha düşük, hem de yazılımı berbat. Viper Mini ve DeathAdder V2 Mini varken aleternatif olamaz.

Boyları arasında 4 5 mm fark var ama daha top şeklinde yani ele oturuyor büyük sayılır. V2 mini ile Viper Mini'nin uzunluklarına bakarsak o kadar küçük gibi değiller ama ince oldukları için avucun içinde kayboluyorlar.

Boyları arasında 4 5 mm fark var ama daha top şeklinde yani ele oturuyor büyük sayılır. V2 mini ile Viper Mini'nin uzunluklarına bakarsak o kadar küçük gibi değiller ama ince oldukları için avucun içinde kayboluyorlar.
Aorus M2 ince değil, V2 Mini ince; öyle mi?
1655018997467.png

1655019043619.png

Bunu fotoğraftan anlayamazsın ki? :D ben V2 mini kullanıyorum abimde M.2 var V2 minin tepe noktası tam ortada hatta daha da önde ama M.2'nin tepe noktası arkada yani ele oturuyor daha kalın olsa bile V2 mini elde kayboluyor M.2 elime aldığım zaman tam oturuyor elime. Elim 17 cm ve M.2 bariz daha uzun anlatabildim umarım.

Aorus M.2 ince değil, V2 mini ince; öyle mi?
Eki Görüntüle 1416876
Eki Görüntüle 1416877

Yeni konular

Geri
Yukarı