152 seviye LoL hesabı kaç TL eder?

30 skinli hesaplar zaten 200 civarından satılıyor. Hesabın leveli de 150 olduğundan dolayı fiyatı artıracaktır. 250 civarı satılır.

Hesaptaki 30 tane sıradan skin vs. olsa bile mi?

Hepsi sıradan ise 200'den gitmez ancak bu hesabın skinleri fena değil.

O zaman benim hesabada fiyat biç bakalım :).

1713260232094.png

Screenshot_1.png

1800-2000 eder hocam. 220 kostüm değeri çok artırıyor. 700 level çok bir şey ifade etmiyor bu fiyatlarda. Ligi de fena değil. Hatta diamond civarı ligi olsaydı 2500 civarı derdim.

Nasıl 2000 olur 😅. Ben saçımı süpürge ettim bunun için. Benim aklımda 75.000 vardı :D. Şaka bir yana dia hesabım var zaten smurfte ona en son ne zaman girdim hatırlamıyorum bile. Şifreyi hatırlamam gerek. İlk hesabın ayrı bir zevki var benim için. Plat olması yeter daha uğraşamam.

Nasıl 2000 olur 😅. Ben saçımı süpürge ettim bunun için. Benim aklımda 75.000 vardı :D. Şaka bir yana dia hesabım var zaten smurfte ona en son ne zaman girdim hatırlamıyorum bile. Şifreyi hatırlamam gerek. İlk hesabın ayrı bir zevki var benim için. Plat olması yeter daha uğraşamam.
Maalesef fiyatlar bu hocam 😅. Hesap satış sitelerinde bakabilirsiniz muadili hesapların fiyatlarına. Ben de birkaç ay önce sattım benzer bir hesabımı, pişmanım keşke satmasaydım diyorum. Kostüm sayısı ile fiyat orantılı artmıyor maalesef.

Maalesef fiyatlar bu hocam 😅. Hesap satış sitelerinde bakabilirsiniz muadili hesapların fiyatlarına. Ben de birkaç ay önce sattım benzer bir hesabımı, pişmanım keşke satmasaydım diyorum. Kostüm sayısı ile fiyat orantılı artmıyor maalesef.

Yok ya smurfleri satarımda ilk hesabımı satmam. Yeri ayrı benim için.

@Abbdbpkr233 hocam sizin hesabı alıcı çıktı :). Bakmak isteyebilirsiniz. Benim yerime arkadaşa verin. Benden daha istekli.

Geri
Yukarı