155 bin TL B segmenti araç önerisi

Bumm be

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 155 bin TL Max. Bir B segmenti araç bulabilir misiniz? Ben birkaç tane ilan gördüm de sizin de fikrinize ihtiyacım var. Araç 2015-2016 modelden eski olmasın. Kazasız olsun. Olsa da düşük kazalı olsun. Benzin-dizel fark etmez.
Sedan olursa daha güzel olur.

Otomatik mi manuel mi bir bilgi iletmemişsiniz ama B sınıfı sedan istiyorsanız aşağıdaki seçeneklere bakabilirsiniz.

Otomatik CVT ve donanım olarak oldukça doludur. Yakıt yönünden üzmez ve bütçenizin bir kısmı da cebinizde kalır.

Manuel olsun derseniz ve SW kasa olur derseniz sıfır km veya 5-10 binde şu araçlara bakabilirsiniz.

Seat'ta biraz daha eski araçlar var.

Birde skoda Rapid yine sizin kriterlerinize uygun görünüyor.

Not: ilanları sadece fikir vermesi amacıyla seçtim, araçları detaylı incelemedim. Aynı araçlar üzerinden siz detaylı fiyat/km ve kaza durumlarına bakarsınız.

Otomatik mi manuel mi bir bilgi iletmemişsiniz ama b sınıfı sedan istiyorsanız aşağıdaki seçeneklere bakabilirsiniz.

Otomatik cvt ve donanım olarak oldukça doludur. Yakıt yönünden üzmez ve bütçenizin bir kısmı da cebinizde kalır.

Manuel olsun derseniz ve SW kasa olur derseniz sıfır km veya 5-10 binde şu araçlara bakabilirsiniz.

Seat'ta biraz daha eski araçlar var.

Bir de Skoda Rapid yine sizin kriterlerinize uygun görünüyor.

Not: İlanları sadece fikir vermesi amacıyla seçtim, araçları detaylı incelemedim. Aynı araçlar üzerinden siz detaylı fiyat/km ve kaza durumlarına bakarsınız.

Sağ ol ercan abi yardımcı oldun.

Opel Corsa, 208 1.2 75HP manuel boş paket bu araçlar 170 175 bin civarı bayiye gidip fiyat alın ellerinde varsa 160 binlere inerler. Hyundai I20 1.4 mt boş paket 146 bin. Egea sedan 1.4 mt 142 bin liste fiyatı var ikinci el almaktansa bunlar daha mantıklı bana göre 2. eldeki riskler ortada. Ben şahsen ikinci el araç alma taraftarı değilim bütçe 0'a yetiyorsa. Ki kasım ayında 1.4 astra aldım 190 bine 2. el golf ya da leon da alabiliyordum ama 2. el risk sıfır alırım kafam rahat bir sorun çıkarsa Opel de karşımda kavga edebilecek birini bulurumdiye astra aldım.

Şuan ibiza manuel 1.0 da kampanyalı fiyat 159.900 buda alınabilir.

Geri
Yukarı