1550 TL monitör önerisi

Bütçe
1550-1600 maks
Daha fazla  
https://www.hepsiburada.com/dell-s2...DOKfKrbXMdQzYHj2zOO0_oklaIZj-tpoaApODEALw_wcB aklımda bu vardı fakat internette biraz araştırdığım zaman satıcıdan memnun kalmayan sürüyle insan var. Ellerine bozuk mal geçtiklerini iddia ediyorlar. Mağazanın puanı Hepsiburada'da 9.9 ama internette 2.8. aynı ürünü "tekramarket" de satıyor ama onlardan da sürüyle şikayet eden insan var. Güvenmeli miyim bilemedim. Aranızda bu mağazan ürün satın alan varsa başına bir şey gelmiş mi anlatırsa iyi olur. Dell 2422hg kullananlar yorumlarını da belirtirlerse harika olur. Ayrıca 24 inç Curved monitörü ne yapacaksın diyenler var, 24 inç Curved monitör alınır mı?
Aynı fiyatta başka monitör önerileriniz varsa onlara bakabilirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı monitörü kullanıyorum, bugün kasam gelince test edip yorumlarımı yazarım.

Hocam monitörün fiyatı ve özellikleri aşırı iyi. Satıcının iyi olup olmadığı sizi yalnızca kargo bekleme süresince etkiler.

Ben kullanıyorum memnunum.
Nerden almıştınız hocam?
Hocam monitörün fiyatı ve özellikleri aşırı iyi. Satıcının iyi olup olmadığı sizi yalnızca kargo bekleme süresince etkiler.
Hocam internette ürünün ellerine bozuk ulaştığı ve iade kabul etmediklerini söylüyorlar. Birkaç kişiye kullanılmış ürün göndermişler o yüzden çok güvenemedim
G241 veya G242 düşünebilirsiniz. Gayet memnunum G241'den.

Hocam kutunun içinden Display Port çıkmıyormuş sanırım sizin aldığınız üründen çıktı mı?
Aynı monitörü kullanıyorum, bugün kasam gelince test edip yorumlarımı yazarım.
Beklemedeyim hocam

Son düzenleme:
https://www.hepsiburada.com/dell-s2...DOKfKrbXMdQzYHj2zOO0_oklaIZj-tpoaApODEALw_wcB aklımda bu vardı fakat internette biraz araştırdığım zaman satıcıdan memnun kalmayan sürüyle insan var. Ellerine bozuk mal geçtiklerini iddia ediyorlar. Mağazanın puanı Hepsiburada'da 9.9 ama internette 2.8. aynı ürünü "tekramarket" de satıyor ama onlardan da sürüyle şikayet eden insan var. Güvenmeli miyim bilemedim. Aranızda bu mağazan ürün satın alan varsa başına bir şey gelmiş mi anlatırsa iyi olur. Dell 2422hg kullananlar yorumlarını da belirtirlerse harika olur. Ayrıca 24 inç Curved monitörü ne yapacaksın diyenler var, 24 inç Curved monitör alınır mı?
Aynı fiyatta başka monitör önerileriniz varsa onlara bakabilirim. Şimdiden teşekkürler.
Hocam DP kablosu yanında çıkıyor, kasam geldi fakat oyunlar yarına anca yüklenir, ilk izlenim olarak 165hz super fast modunda ghosting çok az, renkler gayet iyi, parlaklık beklediğimden yüksek çıktı, akşam olunca bayağı kısıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı