1550 TL Telefon Önerisi

Hangi Telefon?

• Z2 (a)

Oy: 1 10,0%
  • Zenfone 2 (a)

Oy: 3 30,0%
  • Z5 (b)

Oy: 0 0,0%
  • S6 Edge (b)

Oy: 1 10,0%
  • G4 (b)

Oy: 3 30,0%
  • S6 (b)

Oy: 2 20,0%
  • Flex 2 (b)

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    10

Fall Out Strake

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar ben maksimum 1550 liraya bir telefon alacağım. Sizce Sony Xperia Z2 mi Asus Zenfone 2 mi? Telefon şık olmalı, performanslı olmalı, kamerası orta düzeyde olabilir, arayüzü hızlı olsun yağ gibi aksın, bataryası iyi olsun ve son olarak güncelleme desteği uzun olsun. Saydığım özellikler için hangi telefonu önerirsiniz?

Eğer elime para geçerse 1600-2200 liraya bir telefonda alabilirim. Sizce Sony Xperia Z5 mi LG G4 mü S6 Edge mi S6 mı LG G Flex 2 mi? Bu saydıklarım içinde tasarımı iyi olmalı, performansı iyi olmalı çünkü okadar para bayıyoruz, kamerası güzel olmalı, ara yüzü iyi olmalı (Samsung seçtim fakat touchwiz konusunda korkuyorum), bataryası iyi gitsin, hızlı şarj olsun, ekranı iyi olsun, güncelleme desteği iyi olsun.

a-Sizce 1550 liraya z2 veya zenfone 2 mi?
b-Elime para geçerse Z5, G4, S6 Edge, S6, G Flex 2 mi?

Hem a hem de b için yorumlarınızı bekliyorum. Lütfen mantıklı açıklama yapın. Bu arada samsungun touchwizi artık eskisi gibi kasıyor mu ya da güncellemeleri uzun uzun alacak mı artık? Bilgilendirirseniz Sevinirim.

1800 TL'ye iphone 5s de alabilirsin. Hem sattığın zaman para eder yedek parçası bol z2 de 5s de kullandım. 5s gayet iyi.

Eğer eline para geçerse S6 al. Yok geçmezse Zenfone 2 al. Bu arada sen aynı konuyu kaç kere açtın?

Xperia M5 almanızı öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı