15500 TL'ye i9 9900K ve RTX 2080 hazır sistem alınmalı mı?

Herkese teşekkürler ama benim kuzenim bana internet'ten alacağı için toplama yapma şansım pek yok. Yoksa herkes gibi ben de toplama bir bilgisayar alırdım. Ama toplama dışında alacağım için bu bilgisayar yeterli olur mu ? Onu öğrenmek istedim.

Herkese teşekkürler ama benim kuzenim bana internet'ten alacağı için toplama yapma şansım pek yok. Yoksa herkes gibi ben de toplama bir bilgisayar alırdım. Ama toplama dışında alacağım için bu bilgisayar yeterli olur mu ? Onu öğrenmek istedim.
Parçaları kuzenine internetten aldırıp, montajlama şansın yok mu yani?

Herkese teşekkürler ama benim kuzenim bana internet'ten alacağı için toplama yapma şansım pek yok.
Sinerji montaj hizmeti veriyor. Hazır toplanmış şekilde gönderiyor. 15.5 bin liralık saçma sistem de zaten toplama. Hazır diye geçmesinin sebebi montajını yaparak gönderilmesi.

Kuzenim başka bir ülkede yaşadığı için pek anlatma şansım yok parçaları zaten bilgisayar cahili o yüzden direk hazır bir sistem toplamak istiyorum ve beni çok uzun yıllar kullanmamı sağlamasını istiyorum. İ9 ve 2080 i görünce iyi olduğunu düşündüm

Bu bilgisayarı alsam kaliteli bir oyun deneyimi yaşar mıyım?
Aşağıdaki sistem yukarıdaki sistemin neredeyse birebir kopyası. Bire bir aynı performansa sahipler ama aşağıdaki sistem 10.185 TL ve siparişi PC sihirbazından verilirse sistem montajlanır test edilir ve hazır şekilde gönderilir. Kutuları da ayrıca gönderilir...vs

Hangi insan durduk yere 5.315 lirayı sokağa atar? Hangi akıl yoludur yahu!

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı