16.000 - 17.000 TL laptop önerisi

Tristan23

Kilopat
Yer
İstanbul/Kartal
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese selamlar, iş ve oyun amaçlı kullanılacak başlıkta belirttiğim bütçeler dahilinde bir dizüstü bilgisayara ihtiyacımız var. Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler. İyi sosyaller, iyi seneler.

Bu ürün güzeldir. Alabilirsiniz.

Bütçe yetiyorsa Victus iyidir yetmezse şunu alıp RAM ekle.

Hocam teşekkür ederim, dizüstü bilgisayarlar konusunda çok bilgili değilim ama HP ısınıyor diye bir getik vardı zamanında bu üründe böyle bir durum yoktur umarım 😊🙏

Hocam teşekkür ederim, dizüstü bilgisayarlar konusunda çok bilgili değilim ama HP ısınıyor diye bir getik vardı zamanında bu üründe böyle bir durum yoktur umarım 😊🙏

Aynı durumdan muzdaribim hocam. Çok ön yargılıydım bu markaya, hala da ön yargılıyım. Sanki kasası çöpten yapılmış gibi hissediyorum hala, ufak yük altına soksak alev atacak gibi hissediyorum fakat yeni Victus serilerinde ve Omen serilerinde böyle bir problem kalmadı. Ha hizmetleri ve destekleri o kadar iyi midir diye sorarsan pek iyidir diyemem :D

Aynı durumdan muzdaribim hocam. Çok ön yargılıydım bu markaya, hala da ön yargılıyım. Sanki kasası çöpten yapılmış gibi hissediyorum hala, ufak yük altına soksak alev atacak gibi hissediyorum fakat yeni Victus serilerinde ve Omen serilerinde böyle bir problem kalmadı. Ha hizmetleri ve destekleri o kadar iyi midir diye sorarsan pek iyidir diyemem :D
Ne gibi bir sorunla karşılaştınız hocam?

Ne gibi bir sorunla karşılaştınız hocam?

Hocam müşteri hizmetleri rezalet. Çok basit bilgilere ulaşmak için bile binbir çile çekmiştim. Ve sundukları hizmet bir Lenovo veya ASUS gibi değil. Fakat artık o sorunlar var mıdır pek bilmiyorum. Ama Victus gibi bir seride kötü bir hizmet ve destek sunacaklarını sanmıyorum.

Geri
Yukarı