16.000 TL laptop önerisi

hocam yorumlara baktım da hiç iyi şeyler söylemiyorlarlar

Hocam işlemcinin sonundaki u harfine dikkat edin o harf düşük güç tüketimi işlemcilerdir ve oyun için çok sıkıntılıdır bu işlemciler uzun kullanım amaçlı yapılır oyun için alıyorsanız asla u işlemcileri tercih etmeyin

Hocam işlemcinin sonundaki u harfine dikkat edin o harf düşük güç tüketimi işlemcilerdir ve oyun için çok sıkıntılıdır bu işlemciler uzun kullanım amaçlı yapılır oyun için alıyorsanız asla u işlemcileri tercih etmeyin

Hocam alternatif olsa başka şeyler öneririm zaten. İşlemci daha iyi olsun diye ekran kartından mı feragat etsin?

Hocam alternatif olsa başka şeyler öneririm zaten. İşlemci daha iyi olsun diye ekran kartından mı feragat etsin?

Hocam sende haklısın fakat başta Valorant diye belirtmişler ki bu oyunlar işlemciye yük bindirir zamanında bilgisizlikten almıştım çok darboğaz yapıyor ekran kartı iyi ama işlemci oyun için yapılmadığından sıkıntı çıkıyor ben olsam işlemciyi iyi tutup gerekirse ekran kartını GTX 1650'ye düşürürdüm nitekim arkadaşta AAA oyunlardan ziyade rekabetçi oynayacak

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı