TurkNet'e geçince Mobile Legends oyununda ping arttı

KREARON

Picopat
Daha fazla  
Ankara'da yaşıyorum. Eski sağlayıcımda 17 ms alıyordum. TurkNet'e geçtikten sonra 70-80 alıyorum bu oyunda. İlginç şekilde Türkiye İstanbul VPN'si açınca oyundaki ms 20'lere düşüyor ama VPN olduğu için tekrar yükseliyor. Yani tamamen TurkNet kaynaklı sorun.

Oyunun İstanbul sunucusuna Tracert ile ping testi yapın. Ardından TürkNet'e destek kaydı açın ve ping sorunu olduğunu söyleyin ilgileniyorlar. Durduk yere 17 olan pingim 35 falan olduğunda bir kere yazmıştım ve hattıma güncelleme yaptılar. 2 saat sonra da ping durumum eski haline gelmişti ve bir daha sorun yaşamadım.

Oyunun İstanbul sunucusuna Tracert ile ping testi yapın. Ardından TürkNet'e destek kaydı açın ve ping sorunu olduğunu söyleyin ilgileniyorlar. Durduk yere 17 olan pingim 35 falan olduğunda bir kere yazmıştım ve hattıma güncelleme yaptılar. 2 saat sonra da ping durumum eski haline gelmişti ve bir daha sorun yaşamadım.
Hocam oynadığim oyundaki sunucumun ip adresini hiçbir yerde bulamadım yazmıyor

İp bloğunda sorun olabilir hocam 2+ Yıllık IpVanish Premium + Sorunsuz - 2482411 | İtemsatış
Şu VPN'i alıp Türkiye sunucusunu seçip tekrar dener misin 20 lira VPN hocam.
Hocam bu güvenilir bir şey mi bir de ben mobilden oynuyorum bu oyunu.Bu vpn kuruluyor mu mobile apk olarak

Giricen işte uygulamayı indirip Play Store'dan sonra konum olarak Türkiye'yi seç.
Tamamdır hocam deneyim cahilliğime verin 😅

Tamamdır hocam deneyim cahilliğime verin 😅
Hocam Istanbul bölümünde 9 tane city i de denedim. Odaya 20 ms ile giriyor ama dediğim gibi vpn olduğu için 50-60 lara çıkıyor stabil değil.Ama ben vpnsiz odaya 20 ms ile bile giremedim TurkNet sağolsun.

Napmam lazım sorun TurkNetde.Benim gibi yıllar önce böyle sorunu yaşayan kullanıcı konu bile açmış forumda Lütfen yardım edin delireceğim bu linkte.

Şimdi destek kaydı açsan anlat bakalım anlatabilirsen. Dediğim gibi eski sağlayıcımda böyle bir problem gerçekten yoktu.

Benden ping atın trace atın diyorlar googlea falan 20 ms gidiyor. Sıkıntı yok diyorlar.

Oyunda bağlı olduğum sunucunun ip adresini nasıl bulayım da ping atayım. Destek veremiyoruz diyorlar ping ekran görüntüsüz

Son düzenleme:

Geri
Yukarı