16.000 TL laptop önerisi

Hocam sende haklısın fakat başta Valorant diye belirtmişler ki bu oyunlar işlemciye yük bindirir zamanında bilgisizlikten almıştım çok darboğaz yapıyor ekran kartı iyi ama işlemci oyun için yapılmadığından sıkıntı çıkıyor ben olsam işlemciyi iyi tutup gerekirse ekran kartını GTX 1650'ye düşürürdüm nitekim arkadaşta AAA oyunlardan ziyade rekabetçi oynayacak
8gb ram eklerse falan zaten 130 fpsden fazla oynayacak diye düşünüyorum. Ekran 144hz

Hocam aşırı aşırı performanslı olduğunu düşünmüyorum. %10 15 daha performanslıdır en fazla. RTX 3050 zaten o açığı kapatıyor. AAA oyunlarda da daha çok fps alır eğer oynamak isterse.

Hocam aşırı aşırı performanslı olduğunu düşünmüyorum. %10 15 daha performanslıdır en fazla. RTX 3050 zaten o açığı kapatıyor. AAA oyunlarda da daha çok FPS alır eğer oynamak isterse.

Daha önce dediğim gibi bilgisizlikten bende böyle bir model kullandım farkı gerçekten belli ediyor şu an bende i5 12500H var sondaki H harfi işlemcinin tamamen performans amacıyla yapıldığını gösterir bu yüzden U işlemci asla alınmamalı

Geri
Yukarı