16.000 TL Monitör dahil 4K oyuncu sistemi önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sistemi kurdum, sürücüleri ve programlari kurdum. Yarin stres testine sokacagim.
Hiz asirtmadan öyle hizlica bir benchmark testi yaptim sonuclari burada gayet iyi gibi baslangicta.

Ayrica ALINDI etiketli yeni bir konu altinda oldukca cok resim paylasacagim, zaten kurulumun sonunda onlarca problem yasadim hepsini anlatirim hikaye gibi @matadoria biliyor :)

Simdi vaktim olmadigi icin sadece tek resim atiyorum daha ekran kartini oyunlarda test edecegim, yarin 30 resim atarim herhalde senin icin @LeViAcKeRMaN :)

111.jpg

Son düzenleme:
Sistemi kurdum, sürücüleri ve programlari kurdum. Yarin stres testine sokacagim.
Hiz asirtmadan öyle hizlica bir benchmark testi yaptim sonuclari burada gayet iyi gibi baslangicta.

Ayrica ALINDI etiketli yeni bir konu altinda oldukca cok resim paylasacagim, zaten kurulumun sonunda onlarca problem yasadim hepsini anlatirim hikaye gibi @matadoria biliyor :)

Simdi vaktim olmadigi icin sadece tek resim atiyorum daha ekran kartini oyunlarda test edecegim, yarin 30 resim atarim herhalde senin icin @LeViAcKeRMaN :)

Eki Görüntüle 337809
Keşke benim olsa [emoji48]

Eki Görüntüle 337809

Temiz kablolama:cool: Resimleri bekliyorum:rolleyes:

Bence super olmus, hic sorun yasamaman dilegiyle : )
Ben radyatorlerin kasada cok yer daralttigini dusunuyorum. Yani kasanin kendi govdesine bir de onun kalin govdesini takinca gereksiz yere cok fazla alan isgal etmis oluyor.
Tam olarak su mesafeden bahsediyorum:
IMG_20181016_1532277.jpg

Elbette bu sisteme yonelik bir elestiri degil, kasanin radyator parcalarina gore daha moduler tasarlanmasina yonelik bir elestiri : )

Bol fps, dusuk sicaklik, sifir bsod temennilerimle!

Helal olsun enginar amca. Umarım bir gün böyle bir sistemi görmek bize de nasip olur :cry:
(Soru: Kanalda artık bu bilgisayarla mı video çekeceksin? Sıkı takipçilerindenim :D)

Soru: Kanalda artık bu bilgisayarla mı video çekeceksin? Sıkı takipçilerindenim...

Vallahi hic video cektigimi hatirlamiyorum :)

Ben radyatorlerin kasada cok yer daralttigini dusunuyorum. Yani kasanin kendi govdesine bir de onun kalin govdesini takinca gereksiz yere cok fazla alan isgal etmis oluyor.

Kesinlikle hak veriyorum ve suradaki konumdan bir alinti yapayim.

Sogutucu montaji gercekten bir cile, keske ön tarafa monte etseydim, anakartin üst kismanda kendi sogutucu izgarasi oldugu icin alan cok dar, cok kücük olan pompayi centiklere oturtmam bile yarim saatimi aldi. Zar zor sogutucuyu monte ettikten sonra sol üst kösede sogutu kablolarini anakarta baglamadigimi farkettim ve radyatör dahil herseyi yeniden söktüm ve 1,5 saat daha zamanimi aldi. Yani sadece 2 saat islemci sogutucusunu takmaya harcadim ahahahahaa :)

Haydi buradan devam edelim ahaha ahahhahahaha :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı