16.000 TL Sinerji hazır sistem önerisi

Yüksek DPI

Decapat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar. Elimde bulunan sistemi sattım. Güncel olduğunu düşündüğüm bir sisteme geçmek istiyorum. Sinerji'nin bu hazır sistemini düşünüyorum. Ancak özelleştirme konusunda karar veremedim. B550 anakartla birlikte almak istiyorum Smart Access Memory özelliğini aktif kullanabilmek adına. Ama bir yandan da B550 anakartlara BIOS güncellemesi ile bu özelliğin geleceği söyleniyor. Tavsiyelerinize açığım. Bütçem 16.300-16.400 lira aralığında olacak. Aşağıya linki ekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar arkadaşlar. Elimde bulunan sistemi sattım. Güncel olduğunu düşündüğüm bir sisteme geçmek istiyorum. Sinerji'nin bu hazır sistemini düşünüyorum. Ancak özelleştirme konusunda karar veremedim. B550 anakartla birlikte almak istiyorum Smart Access Memory özelliğini aktif kullanabilmek adına. Ama bir yandan da B550 anakartlara BIOS güncellemesi ile bu özelliğin geleceği söyleniyor. Tavsiyelerinize açığım. Bütçem 16.300-16.400 lira aralığında olacak. Aşağıya linki ekliyorum.

Hocam bence senin etikeytledigin pc çok pahalı bu pc max 10-13 bin civarı eder
Iyi pc

Yanlış yere yazdim KB

Sorun değil. Araştırmalarıma göre bu fiyat aralığına alabileceğim bu oluyor
SSD'yi 980 yapın. Anakartı ise TUF B550, iyi diye biliyorum.

Hocam dediğinizi yaptığımda fiyat 16.700'ü geçiyor. ASUS Prime B550 yapsam sorun yaşar mıyım sizce daha uygun olarak fiyat olarak. SSD için ileride güncelleme yapacağım o yüzden şu anda değiştirme gereği duymadım

Sorun değil. Araştırmalarıma göre bu fiyat aralığına alabileceğim bu oluyor.

Hocam dediğinizi yaptığımda fiyat 16.700'ü geçiyor. ASUS Prime B550 yapsam sorun yaşar mıyım sizce daha uygun olarak fiyat olarak. SSD için ileride güncelleme yapacağım o yüzden şu anda değiştirme gereği duymadım.

Anakartı Prime B550 PLUS yaparsan iyi olur. Yalnız diğer sitelerin bu fiyat bandındaki sistemlerini de kontrol ettiniz mi?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı