16.000 TL'ye hazır sistem vs Phone 2

PRO2LEGEND42

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba ilk konum oluyor. Ara tatilde 17k bütçem var. Telefon 5 senelik, yeni telefon olarak nothing Phone 2 yurt dışından almak istiyorum ama o paraya hazır sistem mi alsam acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tercih bizim ile alakalı değil sana bağlı hangisini tercih etmek istersen onu seçmelisin herkes için öncelik farklıdır ben olsam hazır sistem alırdım.

Arkadaşlar merhaba ilk konum oluyor. Ara tatilde 17k bütçem var. Telefon 5 senelik, yeni telefon olarak nothing Phone 2 yurt dışından almak istiyorum ama o paraya hazır sistem mi alsam acaba?

Hocam telefon aciliyeti yoksa ıyıyse sıstem terc ederdım ben. Yeni PC aldıktan sonra telefon kullanmamaya bıle başladım dıyebılırım.

Benim telefonumun dokunmatiği bozuk şahsen onu yaptırmak yerine rami yükseltmiştim telefonla oyun oynayacaksan telefon al ama devamlı evdeysen PC daha iyi.

Telefon hâlâ idare ediyor ise bilgisayar alınabilir.

Geri
Yukarı