16.000 TL'ye monitör dahil sistem toplama

Bütçe
16000
Her türlü montajını yapmak zorunda olduğunuz için ekran kartı ayrı bırakacağım:
Pc Toplama Sihirbazı
Eline sağlık inceliyorum :)
Topladığım sistemin kaliteli ve uzun ömürlü olduğu düşünüyorum. Klavye için ufak bir bütçe arttırmamız gerekiyor.

RTX 2070 SUPER - İ5 10600K
Teşekkür ederim :) bakıyorum

İşlemci:2690TL
Anakart:1490TL
RAM:680TL
Ekran Kartı:6580TL
SSD:650TL
Kasa:530TL
PSU:580TL
Monitör:2250TL
Klavye:600TL

Toplamda yaklaşık 16050TL tutuyor. PSU'dan tam emin değilim ama hakkında kötü yorum pek bulamadım. Şimdiden hayırlı olsun.

İşlemci:2690TL
Anakart:1490TL
RAM:680TL
Ekran Kartı:6580TL
SSD:650TL
Kasa:530TL
PSU:580TL
Monitör:2250TL
Klavye:600TL

Toplamda yaklaşık 16050TL tutuyor. PSU'dan tam emin değilim ama hakkında kötü yorum pek bulamadım. Şimdiden hayırlı olsun.
Eline sağlık. Klavye biraz pahalı gibi ve parçaları ben birleştiremem tecrübem yok :( Nasıl yapabiliriz.Saygılar. :)

Eline sağlık. Klavye biraz pahalı gibi ve parçaları ben birleştiremem tecrübem yok :( Nasıl yapabiliriz.Saygılar. :)
Klavyeyi öylesine koydum, farklı bir şey bakabilirsiniz. Montaja gelirsek fazla zor değil hatta hiç zor değil. Montaj kısmında en zorlanacağı şey işlemci olur genelde, AM4 soketi zaten kolay monte edilen bir yapıda olduğu için diğerleri tamamen dişi yuva ile erkek ucu birleştimeden ibaret. YouTube üzerinden video izleyerek yapabilirsin. Yine de yapamam diyorsan bir bilgisayarcı en fazla 50TL ile sana toplayacaktır. 😀

Her türlü montajını yapmak zorunda olduğunuz için ekran kartı ayrı bırakacağım:
Pc Toplama Sihirbazı
Galax rtx2080 super (önerdiğiniz) bu ekran kartında ısınma problemi yaşar mıyım saygılar.

Ekran kartının ısınma sorunu yok ve ısınma sorunu yaşayacağınızı düşünmüyorum.

Hem görüntü olarak hoş hem hava akışı kötü olmayan bir kasa seçmeye çalıştım:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kasa sayesinde ekran kartının RGB fanları gözükecek.

Ekran kartının ısınma sorunu yok ve ısınma sorunu yaşayacağınızı düşünmüyorum.

Hem görüntü olarak hoş hem hava akışı kötü olmayan bir kasa seçmeye çalıştım:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kasa sayesinde ekran kartının RGB fanları gözükecek.
Öncelikle yardımların için teşekkür ederim.Eline emeğine sağlık :) Diğer arkadaşlarada yardımları için teşekkür ederim.
Bu ekran kartı nasıl. Bellek hızları önemli mi :)

Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz.

Geri
Yukarı