16-17 bin TL civarı laptop önerisi

Yasin Caglar

Decapat
Daha fazla  
Max 16-17 bin TL civarına çıkabilirim. CS, Valorant, FIFA oynarım. Öneriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Max 16-17 bin TL civarına çıkabilirim. CS, Valorant, FIFA oynarım. Öneriniz nedir?
İlla laptop mu olacak? Yani Üstüne bir de monitör çıkabilirim diyorsanız gayet her oyunu yüksek oynatabilecek bir kasa bile toplayabilirsiniz laptoptansa. Ha bende de laptop var ama taşımak istememden dolayı yoksa masaüstü alırdım :D

Son düzenleme:
İlla laptop mu olacak? Yani Üstüne bir de monitör çıkabilirim diyorsanız gayet her oyunu yüksek oynatabilecek bir kasa bile toplayabilirsiniz laptoptansa. Ha bende de laptop var ama taşımak istememden dolayı yoksa masaüstü alırdım :D

Mesela attığınız alınmaz.

İlla laptop mu olacak? Yani üstüne bir de monitör çıkabilirim diyorsanız gayet her oyunu yüksek oynatabilecek bir kasa bile toplayabilirsiniz laptoptansa. Ha bende de laptop var ama taşımak istememden dolayı yoksa masaüstü alırdım :D

Arkadaş kasa istese bile bu kasadan çok daha iyileri bulunur.

LENOVO Ideapad Gaming 3 15ach6 Amd Ryzen5 5600h 8gb 512gb Ssd Rtx3050ti 15.6" Fhd Freedos 82k200k2tx Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL bunu tavsiye ederim dostum.

Yeni konular

Geri
Yukarı