Çözüldü Eski savaş temalı PS2 oyunu neydi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nerdinnesi

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, PS2 için olan akıcı ve güzel bir oyun vardı. Savaş temalı ve çok hareketli bir oyundu. 2 kişilik ekran bölme ile oynanabiliyordu oyunda deniz kıyısında zulalarda ve askeri bir aracın üstünde silahla etraftakilere ateş edebiliyorduk ve oyunun ortalarinda mi yoksa sonlarinda mi hatirlamiyorum, ama bir de gece bir binaya girip binanın üstündeki direk kuleye kadar çıkıyorduk. Eski ama gerçekten güzel bir oyundu. İsmini bilen varsa yazabilir mi?

Hocam bahsettiğiniz oyun 2 karakteri olan 2D bir oyun muydu? Ben de çok oynadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Googlea PS2 ROM yaz emulatör oyunlarına göz at tanıdık oyunları göreceksindir. Belki emulatör de indirip ROM'ları kurup oynamak bile isteyebilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bahsettiğiniz oyun 2 karakteri olan 2D bir oyun muydu? Ben de çok oynadım.

Hayır hocam 3D PS2 oyunuydu.

Medal of Honor geldi aklıma ama değil sanırım, army men vardı, oda PS1 sanırım.

Yok hocam onlarda değil.

Googlea PS2 ROM yaz emulatör oyunlarına göz at tanıdık oyunları göreceksindir. Belki emulatör de indirip ROM'ları kurup oynamak bile isteyebilirsin.

Teşekkür ederim 🙏

Delta Force: Black Hawk down olabilir hocam bak bir.

Biraz araştırdım ve evet bu aradığım teşekkür ederim 🙏 🙏

Geri
Yukarı