16-17 bin TL'ye sistem toplama tavsiyesi

Bütçe
16000-17000
Hayır montaj konusunda zarar verebilirsiniz dedim. PC toplamak teorikte kolay gibi gözükse de hiç tecrübe etmemiş birisi için bazen olumsuz durumlar yaşanabiliyor.
Yok yok montaj işine girmeyi ben de istemiyorum en azından bu sistem için. Haklısınız gerçekten.

Ekmek banabiliyor muyuz?

Yok yok montaj işine girmeyi ben de istemiyorum en azından bu sistem için. Haklısınız gerçekten.

Bence de böyle bir sistemi ve parayı riske atmaya hiç gerek yok. Hazır sistem almak şu an mantıklı siz fiyatları takip edin eğer daha ucuza gelirse ki hiç sanmıyorum ama teker teker alıp güvenilir işini düzgün yapan bir bilgisayarcıda da toplatabilirsiniz.

Ekmek banabiliyor muyuz?
Tabii tabii istediğin gibi
Şu şekilde aldığım sitede parçaları ayrı ayrı seçsem bile montajı testleri her şeyi yapılıp öyle gönderiliyor. Benim yapmam gereken fişe takıp çalıştırmak. Driver kurulumu yapıyorlar mı onu bilmiyorum ama onları da internete bağlanınca otomatik kuruyor bildiğim kadarıyla. Ama ekran kartı hariç fiyat konusunda pek değişim olacağını zannetmiyorum. Tabii ki şu an üst seviye bir ekran kartı almaya kalksanız ki onu da bulabilirseniz benim gördüğüm kadarıyla fiyatlar 4-5 katı civarında sıfır kartlarda. Bu halde hayatta o kadar para vermem zaten istesem de veremem Evet kendim montaj yapmayı düşünmüyorum zaten o konuda katılıyorum size Gördüğünüz başka bir eksik, hata var mı sistemde? Geriye kalanlar iyi midir sizce? Ekmek banmak isteyen var

Son düzenleme:
Gördüğünüz başka bir eksik, hata var mı sistemde? Geriye kalanlar iyi midir sizce?

Evet montaj ve test yapıp o şekilde gönderiyorlar. Attığım hazır sistem için konuşuyorum. Sistemi özelleştiremiyorsunuz zaten ve bu halde donanımlar gayet güzel ve güçlü. 3070 gibi bir hazır sistem alırsanız 2K bir monitör almanızı tavsiye ederim. Stoklar düzeldikçe hazır sistemlerin durumlarını kontrol edip ona göre karar verirsiniz. Hayırlı olsun şimdiden.

2K monitör biraz zor gözüküyor, fiyatları biraz yüksek o yüzden bütçemi zorlar gibi duruyor.

Hocam eğer 2K monitör almazsanız akran kartı darboğaz yapar ve kartın tam performansını alamazsınız.
Öyle bir şey olacağı hakkında bir fikrim yoktu gerçekten . Çok teşekkürler uyardığınız için. Tavsiye edebileceğiniz bir 2K monitör var mı peki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…