16-17 bin TL'ye sistem toplama tavsiyesi

Bütçe
16000-17000
Tam olarak bütçen nedir?
Bu markalardan şaşmayın pişman olmazsınız. Monster, Gamepower, Excalibur gibi markalara da yaklaşmayın. Biraz pahalı ama öyle bir sistem alacaksanız kesinlikle 2K kullanın.
Hocam önerdiğiniz modellerin LG hariç hepsi VA panel. VA panel genellikle film için önerilir. O yüzden panel türü sormuştum.

Hocam önerdiğiniz modellerin LG hariç hepsi VA panel. VA panel genellikle film için önerilir. O yüzden panel türü sormuştum.

Hocam alınabilecek modeller bunlar bence. IPS panel olarak attığım LG ve ViewSonic'ten birkaç model var geri kalanlar pek sağlıklı değil. TN panel olsa haklısınız ama VA panel bence alınabilir gibi duruyor. Linkleri yeniden paylaşıyorum.
VA panel
IPS panel.
Bu ürün 2K değil sanırım.

Evet değil ben ürüne bakmamıştım. 2560x1440 olması lazım konuyu açan arkadaşın bilgisi olsun.

Hocam alınabilecek modeller bunlar bence. IPS panel olarak attığım LG ve ViewSonic'ten birkaç model var geri kalanlar pek sağlıklı değil. TN panel olsa haklısınız ama VA panel bence alınabilir gibi duruyor. Linkleri yeniden paylaşıyorum.
VA panel
IPS panel.

Evet değil ben ürüne bakmamıştım. 2560x1440 olması lazım konuyu açan arkadaşın bilgisi olsun.
Hocam eğer isteyen alabilir fakat ben kendim VA panel önermem. (Özellikle benden istenmesi haricinde.) Ben kendim İPS ve TN öneririm. Fakat en son söz alacak kişinin.

Hocam eğer isteyen alabilir fakat ben kendim VA panel önermem. (özellikle benden istenmesi haricinde.) Ben kendim IPS ve TN öneririm. Fakat en son söz alacak kişinin.

Çok üst düzey bir oyuncu değil zaten arkadaş. TN panel en kötü tercih olacaktır. Hem VA hem IPS panel için önerdiğim modellerden başka doğru düzgün seçenek yok. Var ama bütçeyi aşıyor haliyle. Arkadaş ihtiyacına göre kendisi karar versin. Şahsen tercihim büyük ihtimalle AOC olurdu IPS olarak da LG alırdım.

Çok üst düzey bir oyuncu değil zaten arkadaş. TN panel en kötü tercih olacaktır. Hem VA hem IPS panel için önerdiğim modellerden başka doğru düzgün seçenek yok. Var ama bütçeyi aşıyor haliyle. Arkadaş ihtiyacına göre kendisi karar versin. Şahsen tercihim büyük ihtimalle AOC olurdu IPS olarak da LG alırdım.
Hocam zaten TN panelin kullanım alanını biliyorum. Tahminimce profesyonel oyuncu değilseniz sizin de dediğiniz gibi İPS panel tercih ederim.

Hocam zaten TN panelin kullanım alanını biliyorum. Tahminimce profesyonel oyuncu değilseniz sizin de dediğiniz gibi IPS panel tercih ederim.

2K 1ms ve IPS panel olarak bunlar var. Tercih edilebilir hocam.

Geri
Yukarı