16.500 TL 3070 sistem önerisi

Merhabalar RTX 3070'li sistem toplamak istiyorum 16500TL civarında, şimdilik bunu almayı düşünüyorum E60B.107F-DQ70R-0RD - Excalibur E600 | Özelleştir tabii ki başka sistemlerde var. Casper düşünmemin sebebi garantisi olması, fakat düşündüğüm başka sistemlerde var sizde yardımcı olursanız nasip SE alacağım.

Yerinde olsam parça parça alırdım ve şu anda ekran kartı alınmaz.

Sistem detayları çok kısıtlı belirtilmiş. Bu zamanda 32 GB Ram 1 TB SSD diye bilgisayar toplayıp ona da 16 bin lira para vermek biraz garip olur. Bu bütçeye daha iyisini toplayabilirsiniz gibi geliyor bana.

Merhabalar RTX 3070'li sistem toplamak istiyorum 16500TL civarında, şimdilik bunu almayı düşünüyorum E60B.107F-DQ70R-0RD - Excalibur E600 | Özelleştir tabii ki başka sistemlerde var. Casper düşünmemin sebebi garantisi olması, fakat düşündüğüm başka sistemlerde var sizde yardımcı olursanız nasip SE alacağım.

Tamamen hazır kasa almanızı önermem. Toplatılmış hazır kasa almanız çok daha iyi olur ayrıca Casper diye garantisi var diye inanmayın MSI ASUS gibi markalarında Türkiye'de garantisi var.

Ya da fikrimi değiştiriyorum, attığınız sistemi FreeDOS işletim sisteim olarak satın alıp kasasını satıp yeni bir kasa alırsanız çok güzel olacağını düşünüyorum. Adamlar 240 mm sıvı soğutucu veriyormuş. O kasayla durulmaz maalesef, çünkü önü çok kapalı.

Tamamen hazır kasa almanızı önermem. Toplatılmış hazır kasa almanız çok daha iyi olur ayrıca Casper diye garantisi var diye inanmayın MSI ASUS gibi markalarında Türkiye'de garantisi var.

Yurt dışından alınan ASUS ürünün Türkiye'deki ASUS şubesinde garantisi olur mu?

Bunu almayın. Daha iyisini alabilirsiniz. Toplama mı istiyorsunuz tam olarak yoksa hazır mı?
Hazır olursa iyi olur benim için herhalde
Çöp bir sistem. Almayın.

Kasayı değiştirin. PSU'yu High Power GD600 yapın.
yanlış konu herhalde .d
Yerinde olsam parça parça alırdım ve şu anda ekran kartı alınmaz.
toplamayı pek bilmiyorum
Sistem detayları çok kısıtlı belirtilmiş. Bu zamanda 32 GB Ram 1 TB SSD diye bilgisayar toplayıp ona da 16 bin lira para vermek biraz garip olur. Bu bütçeye daha iyisini toplayabilirsiniz gibi geliyor bana.
Rtx 3070 li 32 - 64gb bir sistem bulmak istiyorum önerebileceğiniz birşey var mı? amd 3700x olursa da olabilir.gamegaraj veya itopyadan bir sistem tavsiyeniz yok mudur?

Geri
Yukarı