16 bin TL hazır sistem önerisi

Hocam dediğim gibi sıvı soğutmasız hiçbir zaman işlemci 75'i geçmedi.

Şu an oyun oynamıyorum Discord, Steam, 3 4 tane Chrome sekmesi falan açık 35 derecede çalışıyor Valorant oynarken FPS'i sabitliyorum 144'e 58-60 derecede sabit çalışıyor.

Ha bu arada şu an stok fan takılı bir test için sıvı soğutmayı çıkardım yani yukarıdaki değerler stok fan için geçerli.

Hocam bende sizdeki sistemi sipariş verdim daha önce de başka bir konuda konuşmuştuk kararımı netleştirdim ve sipariş verdim canlı desteğe sıvı soğutmayı üst kısımda havayı dışarı atacak şekilde montaj yapmalarını söyledim bana kasanın küçük olduğunu bu yüzden sıvı soğutmanın ön kısma monte edildiğini söyledi. Bir de size sormak istedim benim seçtiğim sıvı soğutma ile sizin sıvı soğutmanız aynı sizde sıvı soğutma üste mi monte edilmiş yoksa öne mi?

Hocam bende sizdeki sistemi sipariş verdim daha önce de başka bir konuda konuşmuştuk kararımı netleştirdim ve sipariş verdim canlı desteğe sıvı soğutmayı üst kısımda havayı dışarı atacak şekilde montaj yapmalarını söyledim bana kasanın küçük olduğunu bu yüzden sıvı soğutmanın ön kısma monte edildiğini söyledi. Bir de size sormak istedim benim seçtiğim sıvı soğutma ile sizin sıvı soğutmanız aynı sizde sıvı soğutma üste mi monte edilmiş yoksa öne mi?

Hocam benim kasamda biraz değişiklik olduğu için ben yardımcı olamam ama senin için destekle biraz konuştum.

1. Yöntem
Kasanın egzoz fanı yerine 1x120 mm'lik bir sıvı soğutma takıp üst tarafa 2 tane egzoz fanı takabilirsiniz.
Üst tarafa sıvı soğutma sığmıyor ama 2 tane normal 120 mm'lik fan takma yeri bulunuyor.

2. Yöntem
2x120'lik sıvı soğutmayı ön tarafa takıp üst taraftan içe üfleyen fanlarla ekleme yapabilirsin.

Hocam peki arka taraftaki egzoz fanını sökersek sıvı soğutma sığar mı?
üst kısma bunu ben desteğe ilettim ekibe bildiririm gibi bir şeyler dedi.

Hocam peki arka taraftaki egzoz fanını sökersek sıvı soğutma sığar mı?
Üst kısma bunu ben desteğe ilettim ekibe bildiririm gibi bir şeyler dedi.

Hocam arka taraftaki egzoz fanını sökerseniz oraya 1x120 mmlik bir sıvı soğutma takabilirsiniz o çıkardığınız egzoz fanını da kasanın üstüne dışarı üfleyecek şekilde takarsınız.

Hocam arka taraftaki egzoz fanını sökerseniz oraya 1x120 mmlik bir sıvı soğutma takabilirsiniz o çıkardığınız egzoz fanını da kasanın üstüne dışarı üfleyecek şekilde takarsınız.

Onu diyorum işte egzoz fanını komple söktük sıvı soğutmayı da üst tarafa içeride ki havayı dışarı atacak şekilde monte ettik öyle olur mu?

Onu diyorum işte egzoz fanını komple söktük sıvı soğutmayı da üst tarafa içeride ki havayı dışarı atacak şekilde monte ettik öyle olur mu?

Bak yanlış anladın herhalde egzoz fanı sökeceksin egzoz fanının olduğu yere 1x120mmLik sıvı soğutmayı takacaksın yani sıvı soğutucu yukarıda değil egzoz fanının eski yerinde olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı