16 bin TL hazır sistem önerisi

Hocam bu dereceler imkansız neredeyse ben stres testi vs. de yaptım en fazla 74 derece oldu sizin kasanız güneş görüyor olabilir veya egzoz fanının olduğu yerin arkasında eşya olabilir.
Yok hocam onu açık hiç bir sıkıntısı yok bana gelen sistem çok sıkıntılı çıktı game garaja yazıyorum normla o dereceler diyor. Yani ekran kartı yanıyor resmen
Hocam bu dereceler imkansız neredeyse ben stres testi vs. de yaptım en fazla 74 derece oldu sizin kasanız güneş görüyor olabilir veya egzoz fanının olduğu yerin arkasında eşya olabilir.
Stres testi yaptım sonuç bu

Dosya Ekleri

• 20220522_210643.jpg
    20220522_210643.jpg
    69,3 KB · Görüntüleme: 37
Yok hocam onu açık hiç bir sıkıntısı yok bana gelen sistem çok sıkıntılı çıktı game garaja yazıyorum normla o dereceler diyor. Yani ekran kartı yanıyor resmen

Stres testi yaptım sonuç bu
Buyrun hocam bu videoyu izleyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hocam anlamıyorum işte niye bende böyle oldu ne yapmam gerekiyor çözemiyorum
Bide hocam burda ekran kartı asus malesef inno berbat bir ekran kart yapmiş

Hocam bende inno3D kullanıyorum hiç bir sorun yok sizin sisteminizde ne sorun var çözemedim ama markayla alakalı değil.
Hocam iade edeceğim inşallah kabul ederler
Hocam bende inno3D kullanıyorum hiç bir sorun yok sizin sisteminizde ne sorun var çözemedim ama markayla alakalı değil.
hocam aldık sistemi bin pişman olduk rdr 2 de aldığımız dlss acıkken fps 40 larda hatta 30 lara düşüyor

Dosya Ekleri

• Red Dead Redemption 2 Screenshot 2022.05.23 - 22.33.45.20.png
    Red Dead Redemption 2 Screenshot 2022.05.23 - 22.33.45.20.png
    2,5 MB · Görüntüleme: 33
Son düzenleme:
1653421268074.png

Hocam benim RDR 2 de durum böyle ortalama 80-85 FPS civarı alıyorum ekran kartıda 2 saat falan oynadığımda bile 71-72'yi geçmiyor.

Geri
Yukarı