16 Çekirdekli Intel Alder Lake İşlemci Benchmark Testine Girdi

Hocam bu arkadaş fanboyun teki. Hiçbir kanıt sunmadan AMD savunuyor sürekli.

Eğer gerçekten öyle biriyse, yani fanboysa gerçekten üzücü bir durum. Neyse, herkesi kendi haline bırakmak lazım, biz ne dersek boş. Sadece bu arkadaş için değil, diğer başka söz konusu F & P noktasındaki çizgisini yavaş yavaş olumlu bir konuma getiren Intel'in adının geçtiği durumlarda da sürekli bir yerlerde çamur arayıp AMD savunuculuğunu yapan kişiler de kendi bilir, bize kullanıcıya hangi işlemci daha iyi hizmet edecekse bu noktada ilgili seçilecek olan modelleri eksileriyle artılarıyla beraber fiyatına göre en performanslı olan ürün/ürünleri objektif bir şekilde değerlendirip önermek/değerlendirmek düşer.

Eğer gerçekten öyle biriyse, yani fanboysa gerçekten üzücü bir durum. Neyse, herkesi kendi haline bırakmak lazım, biz ne dersek boş. Sadece bu arkadaş için değil, diğer başka söz konusu F & P noktasındaki çizgisini yavaş yavaş olumlu bir konuma getiren Intel'in adının geçtiği durumlarda da sürekli bir yerlerde çamur arayıp AMD savunuculuğunu yapan kişiler de kendi bilir, bize kullanıcıya hangi işlemci daha iyi hizmet edecekse bu noktada ilgili seçilecek olan modelleri eksileriyle artılarıyla beraber fiyatına göre en performanslı olan ürün/ürünleri objektif bir şekilde değerlendirip önermek/değerlendirmek düşer.
Radeon RX 6000 Serisi, ‘Infinity Cache’ Bellek Teknolojisiyle Gelebilir - Technopat Sosyal buyrun okuyun.

@Jonathan North hocam bu @lengthok üye olduğundan beri beni gördüğü her konuda sırf bana fanboy demek için giriyor, bu konu da örneği. O yüzden kendisi zaten kara listemde. Ben açıklamalarımı yaptım, beni bilen bilir. İlla fanboy demek isteyen de demekte özgür, sonuçta tetikçi tutacak değilim :).
Hayır ben konuyu okudum komple. Yine hiçbir kanıt sunmadan küçük çekirdek ne ya tarzı bir şey yazmışsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı