Radeon RX 6000 Serisi, ‘Infinity Cache’ Bellek Teknolojisiyle Gelebilir

AMD, Intel'den yemediği darbeyi Nvidia'dan yedi. Öyle kartlar getirdiler ki, nasıl baş edecekler bilemiyorum. Fiyatlandırmayı çok iyi yapmaları gerekiyor. RTX 2000 ve 3000 serisi kartlar arasında, kendilerine nerede yer bulabilecekler merak ediyorum.
muhtemelen her konsol satışında kar ettikleri için pek sıkıntı olmaz.

AMD, Intel'den yemediği darbeyi Nvidia'dan yedi. Öyle kartlar getirdiler ki, nasıl baş edecekler bilemiyorum. Fiyatlandırmayı çok iyi yapmaları gerekiyor. RTX 2000 ve 3000 serisi kartlar arasında, kendilerine nerede yer bulabilecekler merak ediyorum.
2014'te kıl payı batmaktan yırtmış ve yeniden doğuşunu 2016'da yapmış bir firma için gayet iyiler bence. İşlemci kısmında tempoyu tutturdular sadece devam ettiriyorlar. Ekran kartında da F/P kısmında iyiler bence ama işlemcideki gibi bir tempo yakalayamadılar. Yakalasalar belki iki seriye Nvidia'yı da geçerler. Ancak şu da var, Nvidia da TSMC müşterisi aynı AMD gibi. Yani mimari avantajı kullanamaz AMD. Intel bomboş bir şekilde 14NM++++++ yaptığı için sadece GHz basarak bir şeyler yapmaya çalışıyor aynı 2010 FX zamanı gibi. Şu 6000 serisinde sürücüleri mevcut WHQL'ler gibi iyi yapsınlar, fiyat olarak da rakibinden 75 dolar kırsınlar mükemmel olur.

2014'te kıl payı batmaktan yırtmış ve yeniden doğuşunu 2016'da yapmış bir firma için gayet iyiler bence. İşlemci kısmında tempoyu tutturdular sadece devam ettiriyorlar. Ekran kartında da F/P kısmında iyiler bence ama işlemcideki gibi bir tempo yakalayamadılar. Yakalasalar belki iki seriye NVIDIA'yı da geçerler. Ancak şu da var, NVIDIA'da tsmc müşterisi aynı AMD gibi. Yani mimari avantajı kullanamaz AMD. Intel bomboş bir şekilde 14nm++++++ yaptığı için sadece GHz basarak bir şeyler yapmaya çalışıyor aynı 2010 FX zamanı gibi. Şu 6000 serisinde sürücüleri mevcut WHQL'ler gibi iyi yapsınlar, fiyat olarak da rakibinden 75 dolar kırsınlar mükemmel olur.

10. nesil Intel işlemciler çoğu AMD rakibinden daha iyi veya eşit performans gösteriyor. GHz basarak nasıl geçsin?

Ya böyle bir mantık olabilir mi? Nasıl bir fanboysun anlamadım. AMD işlemciler teknoloji eksiğini yüksek frekans RAM ile kapatırken Intel işlemciler buna ihtiyaç duymuyor.

Çok şükür bugün de bir fanboy tarafından fanboy diye nitelendirildik. Biz senin cemaziyelevvelini de biliyoruz. İstediğini yaz, salla kafana göre. Herkes her şeyi biliyor zaten.

Çok şükür bugün de bir fanboy tarafından fanboy diye nitelendirildik. Biz senin cemaziyelevvelini de biliyoruz. İstediğini yaz, salla kafana göre. Herkes her şeyi biliyor zaten.

Evet herkes her şeyi biliyor. Bilmeyen video izleyerek öğrenebilir. Ama senin gibi fanboylar hiçbir kanıt sunmadan “ Intel GHz basarak işlemci üretiyor ” diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı