16 GB 3600 MHz RAM önerisi

nettoyeur

Hectopat
Merhaba Technopat sakinleri,

Aşağıdaki bileşenlere sahibim ve sıvı soğutmayı kasanın içine oturtamadım. Üstten takınca RAM'lara denk geliyor, ön taraftan da takmak istemiyorum. Cunku kasanın arkası ve üstten cok fazla hava akısı olacağını dusunmuyorum. Bu yuzden RAM değiştirmeye karar verdim. Kaç cm'lik RAM almam gerekir ve 16 GB 3600 MHz CL-16-18 RAM'lar ve ARGB olanlardan tavsiye eder misiniz? Teşekkürlerimi sunuyorum şimdiden. (şimdilik kasanın üst tarafında radyatör içeride fanlar dısarıda monteli kullanıyorum.)

AMD Ryzen 5 3600X | THERMALTAKE TH240 ARGB 240mm | MSI B450 TOMAHAWK MAX | GEIL 16GB(2X8) EVO X II RGB AMD EDİTİON 3600MHZ | EVGA GeForce RTX 2070 SUPER XC GAMING | Samsung 500GB 970 EVO PLUS | Samsung 500GB 870 EVO | Seagate Barracuda 1TB 7200 RPM | THERMALTAKE Smart BX1 RGB 750W 80+ Bronze | COOLER MASTER MasterBox TD500 Mesh ARGB |

Son düzenleme:
Merhaba Technopat sakinleri,

imzamdaki bileşenlere sahibim ve sıvı soğutmayı kasanın içine oturtamadım. Üstten takınca RAM'lara denk geliyor, ön taraftan da takmak istemiyorum. Cunku kasanın arkası ve üstten cok fazla hava akısı olacağını dusunmuyorum. Bu yuzden RAM değiştirmeye karar verdim. Kaç Cm'lik RAM almam gerekir ve 16 GB 3600 MHz CL-16-18 RAM'lar tavsiye eder misiniz? Teşekkürlerimi sunuyorum şimdiden. (şimdilik kasanın üst tarafında radyatör içeride fanlar dısarıda monteli kullanıyorum.)

2X.

2X.

Çok Teşekkür ederim fakat CL 16-18 bakıyorum, ve ARGB olursa tadından yenmez :)

1200 TL civarlarında bakıyorum.

79TL arttırılırsa:

Arttıramazsanız:

Buyursunlar efendim :)

79TL arttırılırsa:

Arttıramazsanız:

Buyursunlar efendim :)

Peki Buradaki bütün ramlar uygun olucak mıdır ? yüksekliğinden dolayı bendeki ramlar sıvı soğutmaya denk gelıyor ve sıvı soğutmayı kasanın ıcıne alamıyorum fanları dısarıdan montajlı.

Geri
Yukarı