16 GB DDR4 RAM önerisi

Benim fikrimce iyidir hocam. Aralarında çok bir değer farkı yok zaten ancak yine 20 30 lira farkla 3600 MHz almak daha mantıklı geliyor. YouTube'daki oyun testlerinde en fazla 10 FPS fark oluyordu.
Yok ben mesela Sanal windows kullandığım için bende çok etki etmiyor. Yeni bir pc topluyorum onu 3200 ram yaptım 32 GB

RGB Pro SL ve RGB Pro arasındaki farkı biliyor musunuz? Veya t-Force XPG gibi markalar hakkında bilginiz var mı? Aydınlatırsanız memnun olurum.
Merhaba,

İki model arasındaki teknik fark:

Corsair Vengeance RGB Pro
Test edilmiş gecikme: 16-18-18-36
Kaynak

Corsair Vengeance RGB Pro SL
Test edilmiş gecikme: 16-20-20-38
Kaynak

Merhaba,

İki model arasındaki teknik fark:

Corsair Vengeance RGB Pro.
Test edilmiş gecikme: 16-18-18-36
Kaynak

Corsair Vengeance RGB Pro SL.
Test edilmiş gecikme: 16-20-20-38
Kaynak

Hocam diğer markalar hakkında fikriniz var mı? Vengeance RGB Pro sanırsam 1800 lira gibi bir fiyattı, devir tasarruf devri 500 lira 500 liradır. T Force, XPG gibi markalar 1300 lira bandında.

Hocam diğer markalar hakkında fikriniz var mı? Vengeance RGB Pro sanırsam 1800 lira gibi bir fiyattı, devir tasarruf devri 500 lira 500 liradır. T Force, XPG gibi markalar 1300 lira bandında.

3600MHz tavsiye ederim.

RGB şart değilse:
Gecikme değeri daha iyi.

RGB istiyorsan konuya eklediğin ürün olabilir, marka bilindik zaten.
Görünürde en fazla 1500TL bütçe ile 3600MHz çift modül 16GB bellekler arasında alınabilecek bellekler şu an bunlar gibi duruyor.
Ayrıca acelen yoksa Kasım indirimlerini de bekleyebilirsin.

Son düzenleme:
3600MHz tavsiye ederim.

RGB şart değilse:
Gecikme değeri daha iyi.

RGB istiyorsan konuya eklediğin ürün olabilir, marka bilindik zaten.
Görünürde en fazla 1500TL bütçe ile 3600MHz çift modül 16 GB bellekler arasında alınabilecek bellekler şu an bunlar gibi duruyor.
Ayrıca acelen yoksa kasım indirimlerini de bekleyebilirsin.

RGB çok şart değil ancak biraz daha bekleyeyim, Kasım da indirimler olursa ona göre bir RAM seçerim. Sağ olun hocam öneriler için.

Yeni konular

Geri
Yukarı