16 GB RAM 10 GB Kullanılıyor

KronosGate

Hectopat
Daha fazla  
Şablon bu beyler. Benim kullanıcımın harcadağı ram 850 mb ram. Sistem 3 gb desek. 6 GB nerde ? fotoğrafta görüyorsunuz en yüksek ram kullananlar bunlar alttakiler zaten 50,40,30 gibi iniyor. PC'yi açtığımda normal 2 gb ram. Fakat sonra yavaş yavaş yükseliyor. Ben rami boşta kalsın çok program kullanırım diye yaptım bu çekiyo hepsini yardım.

Ram : Gskill 16Gb (2X8Gb) Trident X Ddr3 2400Mhz Cl10 1,65V Dual Kit Ram - Vatan Bilgisayar

Kaynak İzleyici.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Skype, Origin gibi proğramlar durmadan senkronize oldukları için bilgisiyarı biraz kastırıyorlar. Kullanmıyorsan kapat derim.

Ctrl+Alt+Del tuş kombinasyonu ile görev yöneticisinden performans kısmına gelin. Bellek sekmesine gelin. Sağ altta donanıma ayrılmış diye bir bölüm var. Oradan bakın donanım kaç mb kullanıyor.

Ctrl+Alt+Del tuş kombinasyonu ile görev yöneticisinden performans kısmına gelin. Bellek sekmesine gelin. Sağ altta donanıma ayrılmış diye bir bölüm var. Oradan bakın donanım kaç mb kullanıyor.
107 MB Hocam.
Skype, Origin gibi proğramlar durmadan senkronize oldukları için bilgisiyarı biraz kastırıyorlar. Kullanmıyorsan kapat derim.
Hocam 10 GB kullancaklarını sanmıyorum :)

Anakart güncel mi ?
En son cd'den yüklemiştim nedenki ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı