16 GB RAM önerisi

Bütçe
750

EsTable

Decapat
Daha fazla  
Başlıkta da yazdığım gibi 16 GB RAM arıyorum. RAM'in hangisi iyi hangisi kötü bilmiyorum. 8 GB RAM artık yetmiyor ve eski olduğu için aynısından bulamıyorum yani direkt 16 GB alacağım.

Anakartınız nedir? Laptop için mi masaüstü için mi bakıyorsunuz? DDR kaç RAM aramaktasınız? Hiç detay vermemişsiniz.

Anakartınız nedir? Laptop için mi masaüstü için mi bakıyorsunuz? DDR kaç RAM aramaktasınız? Hiç detay vermemişsiniz.

Elimdeki PC bu. RDR2 Monster Hunter: World gibi oyunlar oynuyorum ve PC'de rahat rahat gezinmek istiyorum. DDR hakkında bir bilgim yok. Bu bütçeyle bu PC'ye takılacak en iyi RAM'i arıyorum.

Şöyle bir ram alıp 8+8 yapabilirsiniz. Tek kanal 16 gb ramden daha performanslı olur bu şekilde. Hem de daha ucuz olur.

Son düzenleme:

Hocam dediğim gibi benim RAM'le uyumlu mu yani benim PC'de çalışır mı çalışması için ne gerekiyor bilmiyorum. Siz bu konuda bilgiliyseniz ve bunu benim RAM'le çalıştırabileceksem bunu almak daha mantıklı.

Hocam dediğim gibi benim RAM'le uyumlu mu yani benim PC'de çalışır mı çalışması için ne gerekiyor bilmiyorum. Siz bu konuda bilgiliyseniz ve bunu benim RAM'le çalıştırabileceksem bunu almak daha mantıklı.
İkinci attığım sizinkiyle aynı marka aynı özelliklere sahip onu alabilirsiniz. Frekans, ddr serisi, cl değeri vs ayni olmalı ki attığım ramlarde aynı değerler yani çalışır.

Geri
Yukarı