16 GB sistemde 14.9 GB RAM kullanımı

Trackme

Femtopat
Daha fazla  
Hiçbir şey yapmıyorken sadece Chrome açıkken 16 GB RAM olan sistemde RAM'in hepsi kullanılıyor. Sadece Chrome açmam yeterli. Bu fotoğrafları inceleyebilir misin? Ben anlayamadım ve uzun süredir böyle kullanıyorum bilgisayarımı. Kaspersky Cloud Security kullanıyorum, düzenli tarama yapıyorum adware taraması da yapıyorum. Bu sorunun nedeni nedir bilen var mı?

Screenshot_3.png
Screenshot_5.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Format atmanıza gerek yok hocam BIOS unuzu updateleyin. Kullandığınız anakartın BIOS Update'ini araştırarak bulabilirsiniz Technopat'ın bu konu hakkında videosu var diye hatırlıyorum. Göz atsanız iyi olur iyi forumlar.

Çok fazla program yüklemiş. Hepsi RAM'i sömürüyor arka planda. Ya onları silmeli ki aralarında kötü amaçlı yazılımlarda olabilir. ya da format atıp temiz kurulum yaparak kurtulmalı.

Çok fazla program yüklemiş. Hepsi RAM'i sömürüyor arka planda. Ya onları silmeli ki aralarında kötü amaçlı yazılımlarda olabilir. ya da format atıp temiz kurulum yaparak kurtulmalı.

Evet tam bakmamıştım temiz bir kurulum yapmanız şart elle temizlemeniz halinde tam sonuca varamazsınız.

winver yazıp Windows sürümünü öğrenerek başlayalım. Bir de ağ kartı sürücü sürümü.
Evet tam bakmamıştım temiz bir kurulum yapmanız şart elle temizlemeniz halinde tam sonuca varamazsınız.
Yüklü programlar durduk yere RAM tüketmez. Bunu biliyorsunuz değil mi?

Geri
Yukarı