16 gün bilgisayar başında 7 saat oturmak kaç kilo aldırtır?

Yaşın kaç? Yaşına göre yağın gideceği yer değişir ergenlikte isen vücudunda ihtiyacı olacak kadar depolanır gene3lde o yaşlar gelişim çağında olduğundan dolayı acne olarak gösterir bir kısmı. Eğer 20leri geçtiysen göbek bölgesinde depolanır.
13 yaşındayım, martta 14 olucam. Bu arada acne ne?
günde kaç defa tuvalete çıkıyorsun :D
çok az 2 defa en fazla 3.

Günde ne kadar yemek yediğine bağlı. Herkesin metabolizması aynı değil biz senin bünyeni bilemeyiz. Kimisi su içse kilo alıyor, kimisi ne kadar yese de alamıyor.

benim okul dışında pek aktivitem yok genelde çok hareketsiz oluyorum. Evde olduğum günlerde maks 2000 adım atıyorm. Bilgısayara uzun süre baktığımda 900 lere kadar düşüyor
O zaman çok değişen bir şey olmayacaktır eğer aldığınız kaloride artmıyorsa. Benim genel olarak yaş itibariyle size tavsiyem bir spor branşı için eğitim alma, salona gitme imkanınız varsa alın, gidin. Yoksa veya istemiyorsanız da en azından saat tutup vücut bütünlüğü açısından belirli periyotlarla arttırmak (ilk gün 30 dakika olur. İlk hafta 45 dakika olur. Takiben 1 ay 1 saat olur gibi.) üzere yürüyüş yapmanız. Zira gelişme döneminde zayıf kas ve tendonlara kilo almak veyahut olası durumlarda ani hareketler, yük kaldırma vs. olumsuz etkilerle döner. (Özellikle ileriki yaşlarda) Örneklersek: Kimi zaman vitamine veya harekete bağlı kas spamzları, tendinit veya tendon zedelenmesi gibi. Hareket edin, (tabi bilinçli) sağlıklı kalın.

Ayşe'nin yaşı 10, Cem'in yaşı 35'dir.
Buna göre güneşin kütlesini hesaplayınız?

Soruda; Alınan kalori, vücut kitle endeksi ve bazal metabolizma hızı eksik?

Eğer 2 veya 3 ise gayet hızlı almaman gerekir kolay kolay anca sabah akşam karbonhidrat bombardımanına kalırsan alırsan oturduğun yerden...
Ben neden son zamanlar o kadar alıyorum ki.

ekleme yapıyorum fakat alınan kalorı anlamadım. Ben onu bilmiyorum.
Vücut kitle indeksi: 23kg / metrekare
Bazal metabolizma hızınız 1667 kalori.

ekledim.
@NotLikeThis ekleme yaptım bu arada.

Son düzenleme:
Ben neden son zamanlar o kadar alıyorum ki.

Ekleme yapıyorum fakat alınan kalorı anlamadım. Ben onu bilmiyorum.
Vücut kitle indeksi: 23kg / metrekare.
Bazal metabolizma hızınız 1667 kalori.

Ekledim.
@NotLikeThis ekleme yaptım bu arada.

Gece ekmek gömüyorum diyorsunuz 4 öğün yiyorum diyorsun alirsin tabii normal olarak orta cağda yasayan bir savaşçı değilsen alirsin :D gece yemek yemek direk kilo aldirir...

Geri
Yukarı