16 MBPS interner, 480P video izleyememe sorunu

medal55

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar TTNet'in 16Mbps 100GB AKK'li internet paketini kullanıyorum. Lakin Youtube'da 480p videolarda bile donma yaşıyorum. Normal internete girerken gayet hızlı. Chrome üzerinden indirmelerde indirme hızım 1MB, Steam ve Torrent de ise 1.6MB civarı. Ama tablet, televizyon, telefon, bilgisayar hepsinde Youtube problemim var. Telefonda Almanya ve Romanya VPNleri ile 720p video izleyebildiğimi fark ettim ancak onlarda da ara sıra takılmalar oluyor. Hız testim aşağıdaki gibi. Normal mi ?

Ekleme : Dailymotion'da 1080p video izleyebiliyorum sorunsuz. Youtubeda hiçbir şekilde izleyemiyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    5,9 KB · Görüntüleme: 271
Son düzenleme:
Sorun TTnet ile Google arasında sunucu sorunum artık neyse belli saatlerde mesela bende sabah 10:30'dan gece 1'e kadar Google Play Market ve YouTube yavaş. 50 mbps paketten 48 mbps alıyorum saçmalık var TTnet kullanan bazı kişilerde vpn ile sorun çözülüyor ama.

VPN kullanıcılarına önerim vpn sunucularını ABD,İngiltere veya Almanya seçsinler en hızlı olanlar bunlar. Zenmate kullananlar Almanya seçsinler. Youtube'ye gelince aynı sorun bende de var 360p ye alıyorum öyle izliyorum. Yada vpn kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı