16 MBps internet 1.1 Mbps sorunu

Sagurata

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Ya yıl olmuş 2019. Benim internetim 16mb/s demelerine rağmen en fazla 1.2 mb/s alıyorum. Hız testi yaptığımda 9.13 download, 0,80 upload alıyorum gözüküyor. Ben yıllardır bu durumdayım. Mahallede altyapı yok yıllardır. Altyapı getirmemiz için ne yapmamız gerekiyor. Birkaç yerde okumuştum. müdürlüğe gitmek gerekiyor diye. Müdürlüğe gidip anlatırsak bu olayı bu sonuç alır mıyız ? Gerçekten bıktım artık. 100 GB'lık bir oyunu neredeyse 2.5 günde indirdim. Bu konu hakkında tecrübesi, bilgisi olanlar varsa lütfen yardım etsin. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı şeyi çok uzun zamandır düşünüyorum. 40 hanelik bir sitede oturuyorum ADSL altyapısını iyileştirmeleri için veya en azından VDSL altyapısı için bulunduğum sitedeki çoğunluk yeter mi yoksa mahalle bazında mı bakarlar olaya? Eğer mahalle bazında bakılırsa devede kulak kalırım kimse kaile almaz beni.

Aynı şeyi çok uzun zamandır düşünüyorum. 40 hanelik bir sitede oturuyorum ADSL altyapısını iyileştirmeleri için veya en azından VDSL altyapısı için bulunduğum sitedeki çoğunluk yeter mi yoksa mahalle bazında mı bakarlar olaya? Eğer mahalle bazında bakılırsa devede kulak kalırım kimse kaile almaz beni.
Bir de millete derdini nasıl anlatcaksın ki, çoğu kişi hıza bakmıyor bile youtubeda video açılıyorsa onun için sorun yok ama oyun oynayan bir şeyler yükleyenler için durum sıkıntı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı