16 MBPS internet 8 MBPS indirme sorunu

Zafer Yazgı

Hectopat
Daha fazla  
Ekran Alıntısı.PNG

İyi günler arkadaşlar. Bundan tam 2 yıl önce TTNET servisinden internetimi bağlatmıştım. Şimdiki adı ile Türk Telekom o zaman dan beri hep 1.5 MBPS ile indirme yapabiliyordum ama son 2 aydır indirme hızım 750-850 KBS'a düştü ya da düşürüldü. Bilemiyorum ne yaptıysam yapamadım. Bileniniz varsa yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Telekom müşteri hizmetlerini ara ve hızını yükseltmelerini söyle. Fakat nedense şuan hız ile ilgili bölüm çok yoğun açmıyorlar telefonu.

Önceden test ettiniz mi? Ettiğinizde de böyle ise evdeki internet altyapısı 16 Mbps desteklemiyor olabilir.
daha 2-3 ay önce indirme hızım 1.4 MB ile 1.5 MB arasındaydı işte dediğim gibi son 2-3 aydır 800 KB'a düştü

Türk Telekom müşteri hizmetlerini ara ve hızını yükseltmelerini söyle. Fakat nedense şuan hız ile ilgili bölüm çok yoğun açmıyorlar telefonu.
Hocam açmıyolar 1 kere düşürdüm elimizden bişey gelmez diyolar sizde sıkıntı olabilir diyolar. İlla şubelerinemi gitmem lazım ama şubeleride çok uzak.

Eki Görüntüle 191761
İyi günler arkadaşlar. Bundan tam 2 yıl önce TTNET servisinden internetimi bağlatmıştım. Şimdiki adı ile Türk Telekom o zaman dan beri hep 1.5 MBPS ile indirme yapabiliyordum ama son 2 aydır indirme hızım 750-850 KBS'a düştü ya da düşürüldü. Bilemiyorum ne yaptıysam yapamadım. Bileniniz varsa yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. İyi forumlar.
Kardeşim ben de türk telekom (TTNET) kullanıyorum. Aynı sıkıntı bende de var. İnternetleri sorunlu. Bazen durma noktasına geliyor. İyi almışsın hızı yine benimki 20 mbps'ye kadar olması gerekiyor ama AKK geçmemesine rağmen internet 5'de altıda sürünüyor. Ayın ikisi henüz. Ben değiştiricem sen de değiş bence.

Altyapı 8 MBPS'ye kadar destek veriyor demek ki müşteri hizmetlerini arayıp derdinizi anlatabilirsiniz.
Hocam altyapım destekliyor. Çünkü, dediğim gibi 2-3 ay önce 1.5 MB ile indirme yapıyordum son aylarda böyle oldu bende yeni fark ettim.

Kardeşim ben de türk telekom (TTNET) kullanıyorum. Aynı sıkıntı bende de var. İnternetleri sorunlu. Bazen durma noktasına geliyor. İyi almışsın hızı yine benimki 20 mbps'ye kadar olması gerekiyor ama AKK geçmemesine rağmen internet 5'de altıda sürünüyor. Ayın ikisi henüz. Ben değiştiricem sen de değiş bence.
değiştirmeye çalışacam hocam inşallah. Eğer olurda çözüm bulabilirsen burdaki forumu unutmada cevap olarak yazarsın bana.

Bende Türk Telekomu aradım hızım 10.55 mbps geliyor dedim. Hızımı yükseltebilir misiniz dedim, fakat kadın ağzında bir şeyler geveledi ve hızımı yükseltmedi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı